crash dump fm19

 TommyDeVito Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018, 05:05    Pytanie
Witam.
Może znajdzie się ktoś kto będzie wiedział co zrobić w tej sytuacji. Mianowicie w losowych momentach (symulacja dni, urlop, zapisywanie) wyskakuje mi crush dump. Nie wiem co zrobić, gdzie pogrzebać w plikach czy coś. Wersja gry oryginalna, na moim steamie, nie współdzielonym, nie wgrywałem żadnych fixów, tylko dodatki graficzne z fmscout. Gram na dosyć dobrym sprzęcie. Reinstal nie pomaga.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018 05:34    #1
Jakiś konkretnie komunikat wyskakuje czy tylko crash dump?
Myślę, ze szybciej dostaniesz pomoc jeśli wyślesz na SI community plik z save i crashdump'em, bo tu raczej nie da potrafimy wróżyć z fusów ;)

 TommyDeVito Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018 05:44    #2

tak wyglada ten crush

z moim angielskim to średnio, dlatego wolałem zapytać najpierw tutaj, może ktoś zna odpowiedź, poza tym obawiam się, że tam zwalą od razu na pliki graficzne czy coś takiego, a wiem, że są dobre

nie wczytuje mi się obraz, nie wiem czy wam też więc zostawiam linka
https://imgur.com/a/QLhDHNR

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 12.11.2018 o godz. 05:45

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018 07:08    #3
A próbowałeś usunąć te pliki graficzne wyczyścić bufor i odpalić testowo grę?

Co do wrzucania obrazków z imgura trzeba wybrać bbcode(forums):

 TommyDeVito Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2018 01:42    #4
Jakby kogoś interesowało, bo może mieć podobny problem to taką odpowiedź mi wysłał support (przetłuamczone przez translator/w oryginale):

Dzień dobry,

Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta SEGA.

Przykro nam, że napotkasz problem z naszą grą.

Najpierw zrewiduj pamięć podręczną gry w Steam:
1. Załaduj Steam
2. Z sekcji Biblioteka, kliknij prawym przyciskiem myszy grę i wybierz Właściwości z menu.
3. Wybierz kartę Pliki lokalne i kliknij przycisk "VERIFY INTEGRITY OF GAMECACHE ...".
4. Steam zweryfikuje pliki gry - proces ten może potrwać kilka minut.
5. Po zakończeniu procesu okno wyboru zostanie automatycznie zamknięte.
6. Zalecamy dwukrotne sprawdzenie pamięci podręcznej, aby upewnić się, że wszystkie pliki są w pełni pobrane

Upewnij się również, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i chipsetu dźwiękowego / karty.


Daj nam znać, jak sobie radzisz.

Z poważaniem,

Vincent
Obsługa klienta SEGA/
Hello,

Thank you for contacting SEGA Customer Support.

We are sorry to read that you are encountering an issue with our game.

Firstly please reverify the game cache of the game in Steam:
1. Load Steam
2. From the Library section, right-click on the game and select Properties from the menu.
3. Select the Local files tab and click the ‘VERIFY INTEGRITY OF GAMECACHE…’ button.
4. Steam will verify the game's files - this process may take several minutes.
5. Once the process is completed, the Check Window will automatically exit.
6. We recommend verifying your cache twice to make sure all files are fully downloaded

Also please make sure that you are have the latest drivers installed for your graphics and sound chipset/ cards.


Please let us know how you get on.

Best Regards,

Vincent
SEGA Customer Support

(wyciąłem linki, bo "nie mam uprawnień", ale podawali linki do nvidii itp.)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2018 04:24    #5
a zadziałało?

 TommyDeVito Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
1
14.11.2018 08:00    #6
Póki co działa, grałem parę godzin i bez crush dumpa, ale wcześniej też się zdarzało, że dzień-dwa, go nie było. Na ten moment zadziałało, ale zedytuje post za parę dni i dam znać czy ten sposób jest dobry.

 TommyDeVito Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 09:11    #7
No i po 6 dniach intensywnego grania problem powrócił więc nie jest to idealny sposób, powtórzę jeszcze raz to co mi zalecili i zobaczę czy znowu tyle będzie działało, ale polecam robić częste savy na wielu plikach i najlepiej zarówno w chmurze jak i lokalnie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.