Stracone bramki

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 00:58    #11
Special for you przeanalizowałem strzelone i stracone gole w lidze(sorry za literówki i brak interpunkcji):


Moje strzelone gole:
Merthyr 2:11) podanie z koła za plecy obrońców na 25 metr, 1v1 z bramkarzem
2) rzut rożny, wybicie rywala na róg połowy boiska(przy ławce rezerwowych), moje wstrzelenie piłki w pole karne, kopnięcie w środek pola karnego, na doślizgu(nie takim tradycyjnym wślizgu) gol obok bramkarza
Hampton 1:21) podanie z 40 metra na środku na skrzydło na 30 metr, na srodek na 30 metr, podanie w pole karne na 12 metr, strzał po długim rogu
Cray 7:11) karny
2) dośrodkowanie z prawej strony boiska na lewą część PK rywala, strzał po dlugim
3) dośrodkowanie ze skrzydła(25 metr) prawego na długi róg 5 metr
4) rożny, podanie z "11" na 4 metr, do prawie pustej
5) karny
6) wolny w okolicy rzutu rożnego, na długi róg główka z wyskoku gol
7) karny
Hemel 1:21) podanie z koła przed polem karnym w to pole przed polem karnym, strzał w środek bramki
Dartford 1:01) podanie z własnej połowy z okolic koła środkowego (spoza niego, za plecy obrońców) na 35 metr, podbiegnięcie i strzał po długim
Woking 0:0X
St. ALbans 1:11) karny
Chippen 3:01) róg, zamieszanie w polu karnym bilard gol
2) rzut wolny w okolicy rzutu rożnego długi róg wyskok gol z główki
3) dużo podań na 30-40 metrze, podanie z anrożnika pola karnego w okolice "11" odegranie na tej samej wysokości od bramki strzał po długim
Weston 2:01) dośrodkowanie z narożnika pola karnego na długi róg, wyskok główka gol
2) rut rożny w okolice długiego rogu, wyskok, gol
Welling 0:2X
Wealdstone 1:01) dośrodkowanie po ziemi przed bramkarza na "5", strzał w krótki
Concord 1:21) podania przed polem karnym lobik w okno
Truro 4:01) podanie z 25 metra na 13 metr, strzał po długim
2) aut, dwa podania przed polem karnym strzał z 20 metrów
3) dośrodkowanie po ziemi na bliższy słupek w pole bramkarskie, "kiwka", przedłużenie przed pole bramkarskie na bliższy słupek strzał z 6 metrów do bramki
4) aut na mojej połowie, 2 podania, stanie w miejscu, inteligentna pizda 40 metrowa za obronę rywali i strzał pod nogami bramkarza :D

Rywale:
Concord1) róg, główka do tyłu strzał z pierwszej 2) karny
Welling1) mój aut, podanie na drugą stronę boiska, strata, podanie do linii środkowej, pizda za osamotnionego obrońcę 2v1, strzał po długim
2) dośrodkowanie z akcji na "11", strzał z pierwszej
St. Albans1) utracona piłka na połowie rywala, górą podanie na 30 metr od mojej bramki przy linii autowej, dośrodkowanie na krótki, wycofanie, wystawienie na "11", strzał z pierwszej
Hemeldośrodkowanie ze skrzydła na drugi róg na 5 metr, strzał z pierwszej
2) dośrodkowanie z okolic rogu, przed pole karne, strzał po długim
Cray1) dosrodkowanie z boku pola karnego na dlugi slupek, strzał z pierwszej
Hampton1) dośrodkowanie na środek PK, wyskok, główka
2) rzut wolny z półkola przed PK
Merthyr1) dośrodkowanie po ziemi 1 napastnik otoczony 4 obrońcami, podanie na 10, strzał z pierwszej między obrońcami

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018 10:59    #12
a tak z innej beczki co panowie sadzicie o tej wersji fm ?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
12.11.2018 11:15    #13
[quote="wachu196"]a tak z innej beczki co panowie sadzicie o tej wersji fm ?[/quote]

1100h w FM17
100h w FM18
FM19: Nie moge sie oderwać :D

Od 18 odbiłem sie totalnie i wrócilem do grania w 17 ale najnowsza odsłona wprowadza sporo zmian względem 18 , które mnie najbardziej irytowały także osobiście jestem bardzo zadowolony z tej odsłony od SI

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2018 11:42    #14
mnie w 18 irytowalo to ze kluby z ligi polskiej sie nie rozwijaly, np zadna druzyna nie rozwijala bazy treningowej albo mlodziezowych obiektow

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.