Odrzucenie podania o pracę przez klub z wyższej klasy rozgrywkowej

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018, 20:14    Pytanie
Cześć, mam pytanie dotyczące ubiegania się o pracę w silniejszym klubie.

Moja dotychczasowa kariera w skrócie (zacząłem w okręgówce jako "niedzielny piłkarz";):

2015/2016 - 2. miejsce w okręgówce
2016/2017 - 1. miejsce w okręgówce
2017/2018 - 1. miejsce w IV lidze
2018/2019 - zmiana klubu na II-ligowy, 11. miejsce
2019/2020 - zmiana klubu na II-ligowy, 5. miejsce i awans do I ligi
2020/2021 - po 25 kolejkach 1. miejsce w tabeli I ligi

Aktualnie lideruję w I lidze prowadząc GKS Katowice. Moja reputacja to jedna gwiazdka (20%).

Dwa razy złożyłem podanie o zatrudnienie do klubów Ekstraklasy - Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin. W obu przypadkach nawet nie zostałem zaproszony na rozmowę. Pracę w Pogoni dostał Marcin Komorowski, który też ma tylko jedną gwiazdkę reputacji, a jako menadżer prowadził tylko Olimpię Grudziądz, która zajmuje 12. miejsce w II lidze.

Moje pytanie brzmi - dlaczego jest taka duża różnica, że inny menadżer został zatrudniony, a u mnie nie było nawet rozmowy? Chodzi o osiągnięcia, reputację, atrybuty czy coś jeszcze innego? Wydaje mi się to mało logiczne, że zatrudnia się trenera ze środka stawki II ligi, a trener prowadzący lidera I ligi nawet nie dostaje zaproszenia na rozmowę.

Z góry dzięki za pomoc.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 20:33    #1
Niska reputacja. Nie zarabiasz przypadkiem najniższej krajowej? ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 20:53    #2
Dokładnie, obniżyłem maksymalnie do 725 euro. Reputację zwiększam po prostu przez osiągnięcia?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 21:19    #3
Wygrane rozgrywki (za dojście do finału też, tylko mniej), awanse i nagrody (menedżer miesiąca, roku, itp.).

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.