ESA18 w FM19?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018, 14:58    #1
Witam , czy jest w planach przygotowanie "ESA18" do FM19 tak jak to miało miejsce w FM 17 i 18 ? :)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
07.11.2018 16:07    #2
Już nawet skończyłem, ale edytor jest dziabnięty i uniemożliwia pomyślne wykonanie testu reguł - wypluwa nieprzetłumaczony error bez żadnego konkretnego "błędu". Dopóki nie zostanie to załatane, mogę tylko czekać. A i po załataniu nie mam pewności, czy wszystko będzie działać, bo w tym roku SI mocno namieszało. Nawet claassen dostał już białej gorączki i ogłosił, że zawiesza swój projekt.
twitter.com/Ceyvol

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 18:01    #3
Ehhhh :/ No nic , to czekam z niecierpliwością na rozwój wypadków i trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie problemu! :)

 shaqoore Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 18:28    #4
Trochę poza tematem ale zapytam tutaj. Nie widzę nigdzie opcji dodania plików na stronę. Stworzyłem polską multiligę - 64 zespoły - podzieloną na 4 grupy. Najlepsze 2 zespoły awansują do finałowej 8 i grają o tytuł. Czy jest możliwość podzielenia się tutaj takim plikiem czy forum nie umożliwia tego?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 00:21    #5
[quote="shaqoore"]Trochę poza tematem ale zapytam tutaj. Nie widzę nigdzie opcji dodania plików na stronę. Stworzyłem polską multiligę - 64 zespoły - podzieloną na 4 grupy. Najlepsze 2 zespoły awansują do finałowej 8 i grają o tytuł. Czy jest możliwość podzielenia się tutaj takim plikiem czy forum nie umożliwia tego?[/quote]

jeśli Ceyvol nie zauważy to napisz do niego pw

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
08.11.2018 01:13    #6
Wystarczy, że mi podasz link do pobrania z jakimś sensownym opisem, to przetestuję i - jak wszystko będzie cacy - dodam.
twitter.com/Ceyvol

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:35    #7
[quote="shaqoore"]Trochę poza tematem ale zapytam tutaj. Nie widzę nigdzie opcji dodania plików na stronę. Stworzyłem polską multiligę - 64 zespoły - podzieloną na 4 grupy. Najlepsze 2 zespoły awansują do finałowej 8 i grają o tytuł. Czy jest możliwość podzielenia się tutaj takim plikiem czy forum nie umożliwia tego?[/quote]

Zacna idea, kiedyś kombinowałem z czymś podobnym. Nie ma problemu z dobrym pobieraniem zespołów do pucharów przez te play-offy?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.