Real World Cup 2018

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2018, 14:27    Pytanie
Witajcie! Mam pewien problem ale taki z opóźnionym zapłonem. Chodzi o to że rozegrałem w końcu pierwszy pełny sezon w FM 18 i chciałbym pociągnąć tą grę znacznie dłużej ale...
Ale właśnie w jednym z dodatków jaki wrzuciłem do gry są prawdziwe MŚ na 2018 rok i tu rodzi się pytanie. Czy ten plik będzie działał na kolejnych MŚ? Jeśli tak, to będzie ból od nowa zaczynać grę.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2018 18:46    #1
To pewnie dodatek GoldenFM? On go tworzył na potrzeby swojej symulacji, więc nie jest to wykluczone - co prawda wątpię by tak było, ale nie mam pewności, więc...

Najprościej będzie to sprawdzić ładując nową karierę z tym dodatkiem i najmniejszą możliwą konfiguracją (jeden kraj, jedna grywalna liga, mała baza danych). Po utworzeniu takiej kariery tworzysz bezrobotnego managera i włączasz urlop do mundialu 2022 (czyli jakaś połowa czerwca). Na koniec sprawdzasz skład grup i już wiesz :)

Powinno zająć z godzinkę, o ile nie grasz na jakimś Intel Celeron :)

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2018 21:30    #2
Akurat to plik od Claasena bo facet ma genialne te dodatki z ligami :) No nic, to testujemy i liczmy że nie będą te same MŚ za 4 lata bo byłaby załamka :)

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2018 23:09    #3
Wybacz że post pod postem ale nie mam możliwości edycji wpisu. Ale... gramy dalej! :D Taka opcja tylko działa na MŚ 2018 i zadnych bugów z eliminacjami ani nic :D Dzięki wielkie Ceyvol!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.