Stadion

 malpa17ns Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2010
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2018, 21:21    Pytanie
Witam. Koledzy mam taki problem. Zacząłem 5 sezon Sandecja, klub rozbudowal stadion do 4500 tys a ja dalej gram na Termalice. Kilka razy prosiłem o kupno lub budowe nowego stadionu to zawsze sie zgadzaja po czym anuluja bo nie ma jakiejs tam zgody. Mial ktos podobny problem lub wie jak go rozwiazac?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2018 21:38    #1
Ja gram zespołem z san marino-la Fiorita. Mecze pucharowe rozgrywane są na stadionie narodowym (san marino stadium) około 6664 miejsc(mój stadion miał na poczatku około 500 miejsc).
Po 24 sezonach mam stadion o pojemnosci 89998+ podgrzewana płyta boiska.A nadal gram mecze pucharowe na stadionie gdzie wchodzi niecałe 7tys ; / .Na mecze ligowe wchodzi mi około 50-60 tys.Także jestem na europejskich pucharach w plecy na biletach. Stadion mam regularnie rozbudowywany. To jakiś bug?

 malpa17ns Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2010
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2018 21:49    #2
Ja w tamtym sezonie Liga Europy w Krakowie a w tym Liga Mistrzow w Radomiu. Tez posiadam podgrzewana i na ta chwile chodzi mi tylko o ekstraklase ale rzeczywiście u Ciebie to jakis smiech. Ja jak wejde na stadion Augustynka w Saczu to opisane jest ze normalnie ekstraklasa gra a na obiektach klubu mam tylko swoj stadion a nie Termalici ( w pierwszym sezonie mialem swoj i Termalici)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.