Maksymalna pensja zawodnika

 arad1994 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2018, 12:32    Pytanie
Cześć, mam taki problem, że mogę oferować nowym zawodnikom dość niskie kontrakty, da się to jakoś zmienić? Skąd to ograniczenie? Finanse mam dobre, a budżet na wynagrodzenia wykorzystuje w ok 75%, także zapas jeszcze jest dość spory. Sytuacja w FM2018

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2018 13:16    #1
Poproś zarząd o zwiększenie pensji dla zawodników.

 arad1994 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2018 13:30    #2
Nie widzę takiej prośby. Mam jedynie "Zwiększenie budżetu płacowego", ale zarząd - zresztą całkiem słusznie - twierdzi, że budżet jest wystarczający. Przy budżecie płacowym ok 100tyś złotych mam wydatki na płace niecałe 75 tysięcy. Chodzi mi o ograniczenie, że kluczowemu zawodnikowi mogę zaoferować maksymalnie 4 tysiące (niektórzy zawodnicy, którzy są w mojej drużynie zarabiają więcej). Mam na oku 2 dobrych, młodych zawodników i wolę dać im te 6-7 tysięcy, niż zatrudnić 5 słabiaków z pensją 3 tysiące, a tu taka blokada na wysokość wynagrodzenia... ;/ żadne dodatkowe premie czy klauzule ich też nie przekonują, bo podstawa mała ;/

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2018 14:36    #3
A w jakiej lidze masz to zjawisko? Bo w niektórych ligach są ograniczenia co do maksymalnej płacy, np. na drugim szczeblu rozgrywek w Rosji.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.