FM 2018 - wrażenia

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2018 14:00    #491
@CapsLock
Ja stosuję leciutko zmodyfikowaną taktykę w stosunku do tej którą grałem w FM-ie 17 i daje radę ;) Jedyne co pozmieniałem to role zawodników w środku pola.

 guerrero333 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2011
Skąd: Nowa Ruda
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2018 11:56    #492
witam, mógłby ktoś sprawdzić czy w grze kupionej w Polsce dostępny jest język niemiecki?
z góry dziękuje i pozdrawiam

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2018 12:28    #493
Nie ma. W Steam Workshopie są dodatki umożliwiające grę w j. niemieckim, jednak trudno jest mi stwierdzić jak rzetelnie są one opracowane.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2018 20:20    #494
Ostatnio w końcu porządnie przysiadłem do FM18 i tak jak większość gry jest moim zdaniem jeśli nawet nie lepsza, to też nie gorsza niż 17 to boli mnie jedna rzecz - skauting. W 17 gdy zlecałem obserwację jakiegoś piłkarza w skrzynce niemal od razu pojawiała się wiadomość "rozpoczynam obserwację Jana Kowalskiego" i był tam wstępny raport. Jeśli nie mieliśmy wiedzy o kraju gdzie grał ten Jan to i tak niewiele on wnosił, ale dawał jedną, bardzo ważną informację - czy zawodnik jest zainteresowany transferem. Ostatnio awansowałem Jagą do fazy grupowej LE i na kilka dni przed końcem okna chciałem dowiedzieć się tylko czy któryś z piłkarzy których miałem na liście życzeń zmienił zdanie i chciałby z tej okazji przejść do Jagi i było to strasznie irytujące, bo w 17 dawałem obserwację przez tydzień i na drugi dzień wiedziałem, czy warto w ogóle rozmawiać z obecnym klubem zawodnika, czy też będzie to zwykła strata czasu.

 mario2323 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2018 20:15    #495
[quote="Darein"]Zagrałem dopiero 3 sezony FK Krasnodar i fajnie się gra jak to w FM-a ale nie mogę znieść silnika meczowego to jest żenada jakich mało najgorszy jaki był w dotychczasowych FM-ach, jest tak gówniany, że poziomu żenady nie da się opisać. Inna rzecz to rzuty wolne przez 3 sezony zdobyłem bezpośrednio z wolnego jedną bramkę i nie straciłem żadnej, powtarzam 3 sezony!!!!!!!!!!!!! Tradycyjnie transfery zawalone za zawodnika który ma z 3-4 lata kontraktu warty 6 mln dają mi maks 8 i to w bonusach ja kogoś chcę to muszę bulić nie wiadomo ile podaje przykład chciałem gościa z young boysów warty 4 mln chcieli sprzedać za 15 mln za dużo dla mnie chwilę później patrze idzie gdzie indziej za 7 baniek.[/quote]

mam to samo kolego....
bardzo irytujące to jest...
Jeszcze bardziej od tego irytuje mnie sytuacja jak strzelam bramkę i do 2-3 minuty meczowych strzelam drugą lub tracę gola jednego lub dwa gole w przeciągu 4-6 minut meczowych...
Nie wiem jak inni gracze,ale mam jeszcze taką sytuację że prowadzę jedną bramką czy dwoma a, nawet trzema jest załóżmy 60-65 minuta meczu robię zmiany zawodników ( nie ważne czy taktykę zmienię na defensywną,ofensywną czy zostawię taką jak była do tej pory ) to w 85-90% tracę bramkę jedną jak nie dwie czy trzy...i nie ważne czy gram z słabym zespołem,średniakiem czy silną ekipą...aż strach robić zmiany :/

jakieś pomysły jak by te problemy rozwiązać ?????

 Roninho999 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2018 20:57    #496
Co tak mało opcji kamer jest w 2018 ? jest jakiś patch zwiększający ?

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2018 22:24    #497
Wie ktoś po jakim czasie od podpisania kontraktu newgen jest zainteresowany klubem? Ciągle gada że niedawno podpisał nowy kontrakt :P

 Riki0 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2018 19:49    #498
Powiedzcie mi czy warto kupować 2018?

Mam obecnie 2015 i ponag setke godzin wg Steama. 2018 na Steamie ma słabe recenzje wśród starych graczy. Ja myślę o 2018, bo chcę grać w najniższe ligi polskie i widzę że jest fajny dodatek z polskimi ligami na tej stronie.

Czy może dodać sobie polskie ligi do 2015 i czekać na 2019?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.04.2018 o godz. 19:50

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2018 21:29    #499
Nie warto kupować...Ten FM jest jakiś dziwny wygrywasz z Marsylią 4:0 by potem przegrać 0:2 z Amiens (podaje mój przykład) Poprzedni FM był lepszy bo nie było tak popieprzonych sytuacji.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2018 13:56    #500
Mi tam się gra w 18 doskonale, wystarczy trochę ochłonąć, odstawić lapka, pomysleć nad ustawieniem a nie pluc się po każdej porażce. Moglem sejwa wyjebac już w drugim sezonie gdy przegrałem moim ASSE u siebie z Monaco 0-5, ale dałem sobie dwa dni spokoju, wrociłem, zmodyfikowałem role zawodników, polecenia druzynowe i dzięki chłodnej głowie rozgrywam najlepszą kariere od FM 2012.
Po zdemolowaniu Ligue 1 poczułem, że się troche wypaliłem i w 9 sezonie przejąłem Bari i tutaj też było pod górke az w 3 sezonie byłem blisko pozegnania się z FM'em po absurdalnej porażce z Peruggią ale znowu, odpocząć, przemyśleć, pozmieniać, obserwować a nie biec od razu z żalem na cmreva, przed chwilą zdobyłem drugie mistrzostwo delkasując reszte stawki, wszystko klepie 4-3-3 ale widzę, że wraz z upływem czasu i zawodnicy się wypalają i rywale trochę się mnie uczą więc zrobiłem trzecią takse z identycznym ustawieniem ale pozmieniałem role, polecenia i nastawienie druzyny
mam teraz 2032 rok i gra mi się wybornie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.