SZKOLENIE MŁODZIEŻY

 michalsikora1609... Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2018, 16:43    #1
WITAM WSZYSTKICH

CHCIALBYM ZADAC PYTANIE KTORE NURTUJE MNIE JUZ OD JAKIEGOS CZASU. MIANOWICIE CZYM SUGERUJE SIE GRA PRZYDZIELAJAC NEWGENOW DO KONKRETNYCH KLUBOW. WIEM Z ROZNYCH FOROW IZ NA TO JACY NEWGENI PRZYJDA DO NASZEGO KLUBU MA WPLYW : BAZA SZKOLENIOWA , OBIEKTY TRENINGOWE , OBIEKTY MLODZIEZOWE , KORDYNATOR PIONU JUNIORSKIEGO . PROBLEM W TYM ZE PROWADZAC REAL MADRYT MOJE OBIEKTY SA NAJLEPSZE Z MOZLIWYCH A SUGERUJAC SIE ANGIELSKIM PORADNIKIEM ODNOSNIE KORDYNATOROW PIONU JUNIORSKIEGO ZATRUDNIAM JEDNEGO Z TRZECH NAJLEPSZYCH W TEJ WERSJI GRY . JEZELI CHODZI O SAMA FILOZOFIE KLUBU TO PREZESEM JEST Emilio Butragueño A FILOZOFIA KLUBU TO SZKOLENIE I STAWIANIE NA MLODZIEZ I TO TAKZE CZYNIMY NIE KUPUJAC GWIAZD TYLKO MLODYCH ZAWODNIKOW Z ROZNYCH ZAKATKOW SWIATA ORAZ WIELU MLODYCH PILKARZY ZNAJDUJE I REGULARNIE GRA W KADRZE PIERWSZEJ DRUZYNY . JEDNAKZE PROBLEMEM JEST TO ZE ZA MOJEJ KADENCJI MIALY MIEJSCE JUZ 4 NABORY JUNIOROW I W ZADNYM Z NICH NIE TRAFIL MI SIE JUNIOR O PA WIEKSZYM NIZ 3 GWIAZDKI . W TYM SAMYM CZASIE BARCELONA , VILLAREAL , ATHLETIC, BRIGHTON, BIRMINGHAM O SOUTHAMPTON NIE WSPOMINAJAC PODCZAS JEDNEGO NABORU TRAFIALI NA DWOCH TRZECH 5-CIO GWIAZDKOWYCH PILKARZY. I TU MOJE PYTANIE CO JESZCZE MOGE ZROBIC BY TO POPRAWIC

POZDRAWIAM

 bartton Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2018 17:21    #2
Oczy bolą od Caps Locka + przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.

Kasa, misiu, kasa, tzn. im więcej wydajesz na szkolenie młodzieży tym lepiej.
Zobacz też jaką masz wiedzę scoutów. Im większy zasięg tym większa szansa na wyłapanie gracza z potencjałem 4-4,5*, a może nawet na 5*. Wiadomo, że newgeni z Ameryki Płd. (głównie Brazylia i Argentyna) będą znacznie lepsi od tych z Afryki czy Oceanii.

FM stara się odwzorować rzeczywistość. Co roku nie będziesz trafiał na zawodnika z PA, który pozwoli mu się stać drugim Messim czy Ronaldo. Tacy trafiają się 2-3 razy na cały świat na 10 lat, a może i rzadziej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.02.2018 o godz. 17:22

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

 michalsikora1609... Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2018 08:17    #3
Witam

Dziekuje za szybka odpowiedz jednakze na szkolenie mlodziezy wydaje naprawde duzo, co chwile pytajac zarzad czy moglibysmy zwiekszyc wydatki na szkolenie mlodziezy na co zawsze przystaja. Jezeli chodzi o scouting to poza Karaibami , Oceania i Azja wiedza scoutow jest w wiekszosci regionow a maksimum . Rozumiem wszystko ze gra stara sie odwzorowac rzeczywistosc ale jak juz wspominalem wczoraj dlaczego sa takie dysproporcje . Ponizej podaje przyklady z czterech ostatnich naborow juniorow :
* Barcelona - 7 zawodnikow z PA 5 gwiazdek
* Atheltic - 4 zawodnikow z PA 5 gwiazdek
* Southampton - 4 zawodnikow z PA 5 gwiazdek + 3 zawodnikow z PA 4.5
* Chelsea - 1 zawodnikow z PA 5 gwiazdek + 2 zawodnikow z PA 4.5
* Bayern - 2 zawodnikow z PA 5 gwiazdek
* Juventus - 3 zawodnikow z PA 5 gwiazdek
* BMN - 1 zawodnik z PA 5 gwiazdek + 3 zawodnikow z PA 4.5
* Lech Poznan - 1 zawodnik z PA 5 gwiazdek + 2 zawodnikow z PA 4.5
* Benfica - 1 zawodnik z PA 5 gwiazdek + 4 zawodnikow z PA 4/4.5
* Villareal - 1 zawodnik z PA 5 gwiazdek + 5 zawodnikow z PA 4/4.5
* Valencia - 2 zawodnikow z PA 5 gwiazdek + 3 zawodnikow z PA 4/4.5
* Man City - 2 zawodnikow z PA 5 gwiazdek + 4 zawodnikow z PA 4/4.5

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2018 19:13    #4
Jak to co ma wplyw? Logiczne,że jest taki atrybut jak szkolenie mlodziezy. W edytorze mozez sobie sprawdzic jakie kluby w tym przodują.Taki Lyon ma chyba 19 ale to normalne bo są topowym klubem swiata w tym aspekcie, ogolnie kluby w ligi francuskiej szczegolnie Rennais czy PSG/Lyon/Metz/Auxerre/Sochaux mają wysoki wspolczynnik ze względu na dostarczanie wielu mlodzikow rodzimemu futbolowi.

 michalsikora1609... Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2018 09:41    #5
Sprawdzalem na kilku forach i wedlug tego Real jest w pierwszej 10 jezeli chodzi o ten wspolczynnik

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.