Problem z obcokrajowcami.

 wijamurzyn Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017, 19:33    Pytanie
Cześć, mam problem z obcokrajowcami, a mianowicie z ich limitem w ekstraklasie. Trochę zajebałem się przy robieniu transferów i kupiłem aż 3 obcokrajowców, a dwóch miałem w składzie już wcześniej. Maksymalnie może grać tylko dwóch i chciałem zapytać, czy jest szansa, żeby ominąć ten limit? Kompletnie nie mam pojęcia jak działa ten edytor, boję się, że coś zepsuję. Poza tym, zależy mi, żeby zatrzymać tego save'a, mam już rok 2040 i nie chcę utracić całej rozgrywki.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017 20:01    #1
[quote="wijamurzyn"]Cześć, mam problem z obcokrajowcami, a mianowicie z ich limitem w ekstraklasie. Trochę zajebałem się przy robieniu transferów i kupiłem aż 3 obcokrajowców, a dwóch miałem w składzie już wcześniej. Maksymalnie może grać tylko dwóch i chciałem zapytać, czy jest szansa, żeby ominąć ten limit? Kompletnie nie mam pojęcia jak działa ten edytor, boję się, że coś zepsuję. Poza tym, zależy mi, żeby zatrzymać tego save'a, mam już rok 2040 i nie chcę utracić całej rozgrywki.[/quote]

Po pierwsze --- 2 może być w wyjściowym składzie, więc pozostałą trójkę możesz sadzać na ławce.
Po drugie --- jeżeli piłkarz (obcokrajowiec) będzie grał w kraju przez 5 lat, nabywa polskie obywatelstwo.
Po trzecie --- zawsze możesz sprzedać / wypożyczyć zawodników.
Po czwarte --- zapewne w tym roku już grasz w europejskich pucharach, więc i tak jesteś zmuszony do rotowania składem, więc nie powinno być problemu, aby 4 z nich grało regularnie (czyli co drugi mecz w podstawowym składzie)

 Dats13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2011
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2017 19:00    #2
Mam problem z rejestracja zawodnika w FM18 w serie A. Chodzi mi tu o zawodnika Gremio Arthura, w żadnym włoskim klubie nie mogę go zarejestrować, nawet jak klub ma wolne miejsca sUE. Każdego innego zawodnika sUE mogę zarejestrować oprócz Arhura. Komunikat - Dodatkowym piłkarz poza UE, którego można zarejestrować w nowym sezonie lub po zwolnieniu miejsca zawodnika spoza UE.
O co chodzi w tym?

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2017 20:15    #3
[quote="Dats13"]Mam problem z rejestracja zawodnika w FM18 w serie A. Chodzi mi tu o zawodnika Gremio Arthura, w żadnym włoskim klubie nie mogę go zarejestrować, nawet jak klub ma wolne miejsca sUE. Każdego innego zawodnika sUE mogę zarejestrować oprócz Arhura. Komunikat - Dodatkowym piłkarz poza UE, którego można zarejestrować w nowym sezonie lub po zwolnieniu miejsca zawodnika spoza UE.
O co chodzi w tym?[/quote]

Liga włoska ma ograniczenia na dwóch piłkarzy spoza unii w sezonie. Jeśli wcześniej sprowadziłeś dwóch spoza, to automatycznie ten trzeci nie może zostać zarejestrowany. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

 Dats13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2011
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2017 20:19    #4
No właśnie mam wolne wszystkie miejsca i żadnego zawodnika nie sprowadziłem. A nawet jeśli kupie to każdego innego mogę zarejestrować oprócz Arthura.

 Dats13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2011
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2017 20:27    #5

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.