FM 2018 Extras Megapack v.BETA

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
04.12.2017, 18:47    Pytanie
Witam serdecznie kochani!

Tak więc czekaliście i się doczekaliście mam przyjemność ogłosić że mój zbiór dodatków do FM 2018 został udostępniony w pliku torrent w wersji BETA.

Nie jest to finalna paczka bo taką to będę wrzucał jakoś w Styczniu/Lutym, ale dużo zmian już raczej w stosunku do tej zawierać nie będzie (głównie update, nowe ligi, skiny i małe pliki graficzne)

Tak więc teraz trochę o paczce :

"FM 2018 Extras Megapack v.BETA" (81,97gb)

Posegregowałem w niej pliki wg poniższego schematu by był jak największy ład i porządek, a także by każdy mógł sobie ściągnąć bez problemu to co konkretnie potrzebuje ;)

Club kits - zestawy koszulek dla całych lig, krajów czy kontynentów

Editor data - pliki zmieniające i edytujące bazę danych jak: nowe ligi, aktualizacje lig czy naprawiające błędne nazwy klubów,rozgrywek itp.

Facepacks - największe i najlepsze megapacki zdjęć zawodników i personelu do FM 2018

Logos - jak powyżej największe i najlepsze paczki z herbami drużyn, krajów, lig czy konfederacji

Misc Graphics - pliki graficzne jak nowe tła czy paczka z trofeami (w przyszłości napewno będą tu jeszcze pliki zmieniające tekstury boiska w FM czy nowe twarze Newgenów itp.)

Skins - różne skiny do FM 2018 (będzie tego dużo więcej w finalnej paczce)

Tactics - najlepsze taktyki wrzucone przez społeczność FM

Tools - różne narzędzia jak edytory, filtry, viewsy czy shortlisty

Oznaczenia na końcu niektórych nazwa paczek jak np. 10.02 czy Update 1,2,3 oznaczają że dany Megapack jest zaktualizowany do tej konkretnej wersji paczki.

Nazwa paczki : FM 2018 Extras Megapack v.BETA
Rozmiar : 81,97gb
Link do torrenta : http://www.media(...).torrent

Proszę osoby które mają bardzo dobre łącza i prędkości wysyłania o potrzymanie klientów z torrentem jak najdłużej w celu rozprowadzenia wstawki, będe za to bardzo wdzięczny ze względu iż samemu nie jestem w stanie trzymać wstawki cały dzień, a poza tym prędkość wysyłania mojego internetu to tylko 20Mb/s

Dobrym pomysłem było by jakby ktoś mógł potrzymać paczkę przez trochę czas na shellu ;)

Miłego pobierania i zabawy ;)

Ps. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące wstawki itp. proszę pisać w tym temacie!

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 19:01    #1
Ja mam pytanie... czy masz zgody autorów na tego typu udostępnianie ich prac? Ponieważ o ile się nie mylę to większość stron tego zabrania.

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 21:38    #2
dobra mozna skasowac i tak nie dziala :D

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 22:32    #3
A jednak działa ;) Proszę http://www.media(...).torrent Niby czego zabrania pobierania plików skoro mają je publicznie udostępnione?

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 23:03    #4
[quote="aptus.pl"]"Prawa autorskie przysługują autorowi niezależnie od formy i miejsca publikacji utworu. Na uwagę zasługuje fakt, że ochrona praw autorskich przysługuje bezwarunkowo każdemu autorowi, niezależnie od tego, czy poczynił w tym celu jakieś działania. Nawet niedokończone utwory podlegają ochronie, która obowiązuje od momentu ich powstania. (...) Po upowszechnieniu utworu przez autora, każdy ma prawo korzystać z dzieła nieodpłatnie bez konieczności uzyskania zezwolenia od twórcy, na własny użytek osobisty. Pobranie utworu z Internetu dla własnych celów osobistych jest zatem dozwolone. Przykładowo, skopiowanie i wydrukowanie artykułu ze strony na własny użytek nie jest karalne. Jednak do czynów karalnych należy już dalsze udostępnianie utworu lub czerpanie z niego zysków."[/quote]

Link do całości: https://www.aptus(...)skie.php

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2017 o godz. 23:03

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2017 12:58    #5
Co za czasów dożyliśmy, że w takim wątku trzeba sięgać do zagadnień prawa autorskiego... Pewne rzeczy wynikają z netykiety.

A przynajmniej powinny, niestety ostatnio wypierają ją gimbozwyczaje.
twitter.com/Ceyvol

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2017 13:05    #6
Rok temu już mu mówiliśmy, że tak nie wolno robić, a ten dalej robi swoje :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.