FM 2018 Crash Dump jak co roku...

 sbt93 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017, 18:59    Pytanie
Czy ktos z obecnych zlikwidował samodzielnie problem Crash Dumpa w FM2018? Mniej wiecej co 2 wirtualne tygodnie wywala mnie z gry i się aż we mnie gotuje.... Prosze o pomoc.

 silnorency Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 20:23    #1
Mam to samo...Oczywiście posiadam oryginalną wersje FMa. Do tego nie używam ŻADNYCH edytorów czy czegoś takiego a mimo wszystko potrafi mnie wywalić ot tak!
Przykłady: Próbuję zrobić zmianę w czasie meczu. Na koniec meczu podczas przechodzenia do szatni. Klub nie jest jakiś "crazy" a mianowicie Genoa, a więc pierwsza liga włoska. Ma ktoś jakieś pomysły jak temu zapobiegać?

 Taderix Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 15:51    #2
W tym roku SI przeszło samo siebie , gra nie działa ( crashuje )na większości komputerach z win 32.
sam zobacz na forum SI
Co dziwne beta do patcha 03 chodziła bez problemów, a potem było tylko gorzej.
SI chowa głowę w piasek i zbywają wszystkich, którzy mają problem pisząc, że to wina : a) sterowników b) anty-wirów c) directa d) dodatków graf. itd itd
niektórym proponują nawet zmianę systemu na 64-bit. Głupek
żenada
trzeba czekać na patcha bo gra jest niegrywalna.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 15:58    #3
[quote="Taderix"]pisząc, że to wina : a) sterowników b) anty-wirów c) directa d) dodatków graf. itd itd [/quote]
Bo to prawda, 90% problemów z uruchomieniem rozwiązuję ludziom w ten sposób. Sam mam zadbany, aktualny system i nigdy nie miałem żadnych przewlekłych problemów z odpaleniem FM-a.

[quote="Taderix"]trzeba czekać na patcha bo gra jest niegrywalna.[/quote]
Skłaniałbym się ku prostszemu terminowi "nie działa" ;)
twitter.com/Ceyvol

 Taderix Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 16:07    #4
[quote="Ceyvol"][quote="Taderix"]pisząc, że to wina : a) sterowników b) anty-wirów c) directa d) dodatków graf. itd itd [/quote]
Bo to prawda, 90% problemów z uruchomieniem rozwiązuję ludziom w ten sposób. Sam mam zadbany, aktualny system i nigdy nie miałem żadnych przewlekłych problemów z odpaleniem FM-a.

[quote="Taderix"]trzeba czekać na patcha bo gra jest niegrywalna.[/quote]
Skłaniałbym się ku prostszemu terminowi "nie działa" ;)[/quote]
racja to są podstawy prawidłowego działania aplikacji, ja też wcześniej nie miałem problemów, no ale w końcu trafiło i na mnie :(
ba, dostałem się nawet do grona użytkowników z wersją beta patcha. Testowałem go wczoraj , ale niestety gra dalej crashuje,
Głownie chodzi tu o grafikę meczową i błąd z alokacją pamięci dla systemów 32-bit.
Grać można na ustawieniach bardzo niskich w grafice meczowej , ale i tak w końcu wyskoczy crash.dmp lub błąd aplikacji.

Czyli działa, a jednak nie działa ;)

 Taderix Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 16:51    #5
nawet microsoft ma stronę poświęconą bugom w FM2018
http://windo(...)-issues/
może komuś pomoże ....

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2017 o godz. 18:04

 Szalik88 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: S.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2017 18:58    #6
Cześć, po aktualizacji FM'a gra przy włączeniu od razu pokazuje mi crash dump FM 2018 v18.1.2.1043463
Ktoś wie o co chodzi i dlaczego tak się stało?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2017 23:52    #7
Każdego roku to samo !.Czy twórcy naprawdę nie potrafią tego problemu poważnie rozwiązać ? dlaczego w takiej grze jak Pro Evolution Soccer nigdy nie miałem problemów technicznych gdzie wywala błąd tylko w tej w FM ? w PES'ie mogłem minimalizować ile się da i tego problemu nigdy nie miałem,co jakiś czas crush dumps się powtarza.Twórcy niech się uczą od Konami jak się tworzy stabilną grę.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.