Polska baza danych w FM18

 Zecevic Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:09    #21
Czy zawodnicy, którzy przyszli do naszej ligi w ostatnim okienku są już poprawieni? Jak wiemy ligi np.: słoweńska czy słowacka są przepakowane i piłkarze typu Miković w zasadzie mogliby grać w reprezentacji Polski. Też np Kolar czy Balanyuk. Stąd moje pytanie, czy mieliście już możliwość ich edycji?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 12:09

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
1
27.10.2017 12:10    #22
[quote="kmaci3k"]Nie posiadam bety bo zamówiłem wersję pudełkową, dlatego czy ktoś mógłby rzucic okiem czu Hutnik Nowa Huta zmienił nazwę na Hutnik Kraków (4 liga Kraków zachód) ? (Nazwa Hutnik Nowa Huta była wykorzystywana jeszcze na wiosnę sezonu 2016/2017. Aktualnie Hutnik występuje pod nazwą Hutnik Kraków).[/quote]
Jest Hutnik Kraków i "dziedziczenie" nazwy, czyli gra rozumie że wpisy z Hutnika Nowa Huta dotyczą tego samego klubu.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:11    #23
[quote="Zecevic"]Czy zawodnicy, którzy przyszli do naszej ligi w ostatnim okienku są już poprawieni? Jak wiemy ligi np.: słoweńska czy słowacka są przepakowane i piłkarze typu Miković w zasadzie mogliby grać w reprezentacji Polski. Też np Kolar czy Balanyuk. Stąd moje pytanie, czy mieliście już możliwość ich edycji?[/quote]
Mieliśmy możliwość i z niej nie skorzystaliśmy - ani Ty, ani ja nie znamy żadnego z tych zawodników na razie na tyle żeby mieszać w jego profilu.
Kolar ma 27. CA wśród napastników w lidze, Balanyuk jest uznawany za duży talent na Ukrainie, to nie jest zawodnik z przypadku, także też cięcie ich w okresie adaptacji do nowego kraju, nowego zespołu byłoby - moim zdaniem - błędem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 12:18

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:14    #24
[quote="bartt"]W Widzewie brakuje kilku osób w sztabie szkoleniowym:
Marcin Broniszewski - asystent trenera
Jakub Grzeszczakowski - II trener
Zbigniew Małkowski - trener bramkarzy
Zdzisław Kapka - główny scout
Tomasz Łapiński - dyrektor ds. sportowych
Marcin Kaczorowski - masażysta (był w poprzednich wersjach FM)

No i przydał by się "hojny sponsor" bo Smuda zarabia oficjalnie 60 tyś zł/miesiąc :P

W zarządzie brakuje także tych Panów, co 2/3 było jakiś czas temu w zarządzie PBB ;-)

Przemysław Klementowski - prezes zarządu
Michał Sapota - wiceprezes zarządu
Jarosław Matusiak - wiceprezes zarządu[/quote]
Nie mam teraz ze sobą bazy danych do podglądu, ale możliwe że odpaliłeś na zbyt małej bazie i nie wczytało Ci części sztabu szkoleniowego - Broniszewski, Małkowski i Kapka na pewno byli ustawiani w klubie.
Hojny sponsor to za dużo zdecydowanie, przy tym ustawieniu pojawiają się kwoty liczone w dziesiątkach milionów złotych. Wysokie wpływy od Murapolu są ujęte w grze i Widzew na pewno ma dużo kasy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 12:17

 Leopolis Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2017
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:29    #25
Dla mnie to tez byla niespodzianka bo wczesniej gral na skrzydle no ale w tej cgwili jest lewym obronca:)

 Metzelder Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:40    #26
Hej. Nie grałem w betę, bo zastanawiam się jeszcze czy kupić grę. Jest jeden powód, który jest dla mnie mega męczący, a mianowicie Polonia Warszawa.

W 2017 KSP miało 1 milion na koncie i 200 tys od sponsora za koszulki. Problem jest tylko taki, że pensje wszystkich zawodników + koszty meczy sprawiały, że na koniec w zakładce "prognoza" miałem
(-4mln) zł nie skończywszy nawet obozu przygotowawczego. I nawet po sprzedaniu zawodników (zostało mi ich niezbędnych 17) wciąż miałem (-4mln) tylko po zagraniu kilku meczy w lidze. Jedyną możliwością odroczenia wyroku było dosłowne sprzedanie niemalże wszystkich piłkarzy i niegranie pre-sezonu.

Ja wiem, że KSP w tej chwili bogatym klubem nie jest, ale o ile dobrze się orientuję, konto jest regularnie zasilane przez dopływy gotówki z akcji, które nie są uwzględnione w FM. Stąd pytanie, jak wyglądają finanse KSP tym razem, bo serio w 2017 i 2016 gra tym klubem była niemalże niemożliwa. Z góry dzięki.

 Zecevic Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:51    #27
[quote="Gietz"][quote="Zecevic"]Czy zawodnicy, którzy przyszli do naszej ligi w ostatnim okienku są już poprawieni? Jak wiemy ligi np.: słoweńska czy słowacka są przepakowane i piłkarze typu Miković w zasadzie mogliby grać w reprezentacji Polski. Też np Kolar czy Balanyuk. Stąd moje pytanie, czy mieliście już możliwość ich edycji?[/quote]
Mieliśmy możliwość i z niej nie skorzystaliśmy - ani Ty, ani ja nie znamy żadnego z tych zawodników na razie na tyle żeby mieszać w jego profilu.
Kolar ma 27. CA wśród napastników w lidze, Balanyuk jest uznawany za duży talent na Ukrainie, to nie jest zawodnik z przypadku, także też cięcie ich w okresie adaptacji do nowego kraju, nowego zespołu byłoby - moim zdaniem - błędem.[/quote]

Czyli bite pół roku obserwacji jak np w przypadku Mikovicia to za mało by móc stwierdzić, że nie jest on zawodnikiem na 1 skład Legii Warszawa? Ciekawe.A Carlitos? Nie da się stwierdzić, że NIE JEST to zawodnik o wiele za słaby na ekstraklasę? Myślę, że się da. Duże talenty grają w seniorskich reprezentacjach (Zinchenko), Balanyuk strzelił 4 gole w jednym z najgorszych zespołów ligi ukraińskiej (Co z tego, że klub znany, skoro się rozpadł). CA to nie wszystko kolego, ale aż strach pomyśleć kto tam tak tego Kolara przegania.

Znów będzie tak jak za Pogoni Ptaka, że najlepsze będą te zespoły, które naściągały najwięcej szrotu zrobionego przez upośledzonych researcherów z innych krajów. Wisła zostanie na start zasypana milionowymi ofertami za swoich graczy, bo ktoś nie miał jaj wziąć tego w swoje ręce.

Nie dajmy skaszanić tej ligi jak to zrobili np Słoweńcy ze swoją...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 12:52

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 13:07    #28
[quote="Zecevic"]Czyli bite pół roku obserwacji jak np w przypadku Mikovicia to za mało by móc stwierdzić, że nie jest on zawodnikiem na 1 skład Legii Warszawa? [/quote]
Dobra, mój błąd - ja pisałem o Mitroviciu. Miković jest wystarczająco długo i jest przeciętniakiem ligowym, ściętym w stosunku do tego jaki przyszedł.

[quote="Zecevic"]A Carlitos? Nie da się stwierdzić, że NIE JEST to zawodnik o wiele za słaby na ekstraklasę? Myślę, że się da. [/quote]
Carlitosa po rozmowach z hiszpańskim HR podbiliśmy, w testach jest bardzo dobry, w moim ostatnim Lech po mistrzostwie wykupił go z Wisły za 1,8 mln euro, bijąc rekord ligi.

[quote="Zecevic"]Duże talenty grają w seniorskich reprezentacjach (Zinchenko), Balanyuk strzelił 4 gole w jednym z najgorszych zespołów ligi ukraińskiej (Co z tego, że klub znany, skoro się rozpadł). CA to nie wszystko kolego, ale aż strach pomyśleć kto tam tak tego Kolara przegania. [/quote]
Taak, dlatego Balanyuk jest słabszy od Zinchenki w grze i rzeczywistości. Jest w Polsce sześć tygodni, naprawdę głupotą byłoby gdybym zmieniał teraz jego profil.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 13:07

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 14:53    #29
Mam prośbę, mógłby ktoś pokazać kadrę Olimpii Elbląg?

 Gvynbleidd88 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 15:01    #30
[quote="maselko"]Mam prośbę, mógłby ktoś pokazać kadrę Olimpii Elbląg?[/quote]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.