Discord i mała społeczność

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2017, 21:43    #1
siemka!

Prowadze małego discorda ( komunikator glosowy + mini forum ) i chcialbym sie zapytac czy sa osoby ktore chcialby nawiazac znajomosc internetowa i wspolnie milo spedzac czas grajac w serie FM? Zawsze mnie krecila rozmowa o transferach, talentach czy przyszlych inwestycjach mojego klubu. Na pewno sa tutaj fanatycy co chetnie podziela sie wiedza taktyczna i przyjemnie spedza czas na konstruktywnych rozmowach i nie tylko :)
Wlasnie tydzien temu zakupilem pre ordera FM2018 i milo byloby wymieniac sie pogladami na owy temacik.

Ps. Pogrywam w managery od 2001roku :) Oczywiscie z przerwami, zeby nie bylo :) Zycie tez mam :)

Zainteresowani podpisywac sie w topiku, a ja jutro wysle namiar na komunikator.

Pozdrawiam!

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2017 16:10    #2
Siemka

No ja takze wpadłem na podobny pomysł i mój post jest gdzies tutaj na forum by załozyc Discorda odnośnie FM ;)
Jestem jak najbardziej za i mogę ci pomóc z Discordem i z tobą go prowadzić bo już prowadze 1 serwer Desolation Redux Polska mozesz sobie oblukac ;)

Co do pre-ordera FM 18 także sie nad tym zastanawiam, ogólnie to jak juz grywam w FM to go streamuje wiec rozmowy na temat FM i piłki czemu nie jak najbardziej za ;)

Pozdrawiam

Ps. Link do mojego Discorda DRP : https://discord.gg/9Reh2PH

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2017 16:56    #3
Ok, specjalny Discord 'Football Manager Polska' juz stoi. Wystarczy zapytać się o adres ( nie wiem czemu, nie mam uprawnień aby wklejać tutaj linki ) . Zapraszam każdego fana bez względu na wiek i posiadaną wersje gry. Zaczynamy z czystym kontem, wiec to Ty użytkowniku możesz być pierwszym członkiem discordowej społeczności FM :)

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
1
08.10.2017 23:53    #4
Zaproszenie na Discord "Football Manager Polska"
https://discord.gg/J3pTzz

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2017 20:16    #5
Podbijam.

Zapraszamy serdecznie! Discord z dnia na dzien, wyglada coraz lepiej.

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.10.2017 18:53    #6
Link do Discorda: https://discord.gg/AKSMG3J

Zapraszamy :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.