Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 22:17    #8211
[quote="Feno"][quote="krystian125_chudy"]Właśnie szukam jakiegoś zespołu nie z topu, chcę uniknąć takich dobrych zespołów jak Benfica itp. Ale propozycje mimo wszystko interesujące.[/quote]

Może Malaga?[/quote]

Proponuję Tiki-Taki albo Kasztanki ;)

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2017 01:30    #8212
Nie wiem czy znajdzie się taki klub, ale może chociaż coś w pewnym stopniu spełni moje oczekiwania. A więc do rzeczy. Poszukuję czegoś przyjemnego do budowania. Najlepszym tego przykładem jest AS Monaco z sezonu 13/14. Kilka gwiazd w zespole m.in. Falcao, James, Moutinho czy też młody Kondogbia. Poza kilkoma gwiazdami, starzy wyjadacze jak Carvalho czy Abidal. Dodatkowo również spore fundusze do wydawania.

Gdyby taki klub istniał (a może źle szukam w myślach?) to pewnie bym o nim wiedział. Chciałbym klub, który posiada kilku piłkarzy, którzy zdecydowanie odstają od reszty a pozostała jedenastka nadaje się najlepiej od razu do wymiany i odmłodzenia. Dodatkowo przydałaby się jakaś kasa. Innymi słowy mówiąc, szukam klubu do budowy, ale który coś tam ma (czyt. pieniądze, wyróżniających się piłkarzy lub to i to).

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2017 00:49    #8213
Panowie jaki polecacie klub w stylu Billericay Town FC, czyli daleka klasa rozgrywkowa ale w składzie "znane" nazwiska.

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2017 19:50    #8214
???????????

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2017 12:39    #8215
[quote="Crasher001"]Nie wiem czy znajdzie się taki klub, ale może chociaż coś w pewnym stopniu spełni moje oczekiwania. A więc do rzeczy. Poszukuję czegoś przyjemnego do budowania. Najlepszym tego przykładem jest AS Monaco z sezonu 13/14. Kilka gwiazd w zespole m.in. Falcao, James, Moutinho czy też młody Kondogbia. Poza kilkoma gwiazdami, starzy wyjadacze jak Carvalho czy Abidal. Dodatkowo również spore fundusze do wydawania.

Gdyby taki klub istniał (a może źle szukam w myślach?) to pewnie bym o nim wiedział. Chciałbym klub, który posiada kilku piłkarzy, którzy zdecydowanie odstają od reszty a pozostała jedenastka nadaje się najlepiej od razu do wymiany i odmłodzenia. Dodatkowo przydałaby się jakaś kasa. Innymi słowy mówiąc, szukam klubu do budowy, ale który coś tam ma (czyt. pieniądze, wyróżniających się piłkarzy lub to i to).[/quote]
Do definicji myślę, że najbardziej pasuję Hoffenheim (bez większych nazwisk, ale za to bardzo solidni zawodnicy + ciekawi juniorzy, a do tego bogaty właściciel) i Napoli, które nie grzeszy wielką głębią składu, kilku weteranów (Reina, Mertens, Callejon, Raul Albiol) i niezły budżet. Southampton jeszcze będzie dobrym wyborem, nie muszę chyba mówić dlaczego, bo to klub objechany przez chyba 3/4 FM-owców.
Oprócz tych dwóch zobacz Lazio, Fiorentina, Valencię, Herthę i Everton.

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2017 18:41    #8216
https://www.youtu(...)A/videos

tu troche jest powiedziane jakim klubem zaczynac kariery w FM'ie ;) gorąco polecam :D

 arsenalista Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2017 14:54    #8217
Klub średni maksymalnie, kilku młodych zdolnych, troszkę kasy nie za dużo, ligi.najlepiej najwyższe

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.10.2017 11:48    #8218
Szukam jakiegoś klubu, który mieści się/pochodzi z Irlandii bądź Irlandii Północnej, ale gra w angielskiej lidze (obojętny poziom rozgrywkowy). Są w ogóle takie kluby, bo nie mogłem nic takiego znaleźć? Jeśli tak to jakie? :P Dzięki

 Spike1922 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2017
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2017 10:56    #8219
Siema planujecie już kim zagracie w FM18? Czekam na wasze pomysły, ja na pewno zacznę w naszej ukochanej ekstraklasie ponieważ jestem ciekaw jak będzie wyglądała w tej wersji, a później kto wie... :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.10.2017 o godz. 10:57

 Drughi Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2017 11:17    #8220
[quote="Spike1922"]Siema planujecie już kim zagracie w FM18? Czekam na wasze pomysły, ja na pewno zacznę w naszej ukochanej ekstraklasie ponieważ jestem ciekaw jak będzie wyglądała w tej wersji, a później kto wie... :)[/quote]

Ja już sobie planuję, że na dobry początek "poćwiczę" i podszkolę się na laliga i to będzie Valencia. Później pewnie też zagłębie się w naszą rodzimą ligę albo też mam koncepcję na Blackburn by wyprowadzić ich z kryzysu.

Tak swoją drogą, wiecie może jakie ligi będą mieć licencję w tej edycji fm'a?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.