Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 11:22    #8201
Witam.
Poszukuje klubu ktory jest kopalnia talentow.
Chcialbym prowadzic klub gdzie bede mogl rozwijac wychowankow i za dobry hajs ich sprzedawac.
Druga opcja to sredniak ligowy ktory ma ciekawy sklad,lub z takim potencjalem ze jesli sie go dobrze poprowadzi to zrobi sie z niego solidny klub.
Trzecia i ostatnia opcja to jakis sredniak gdzie wlasciciel nie boi sie sypnac grosza.
Fajnie gdybyscie dali propozycje do kazdej z 3 opcji.
Wersja fm 15 na najnowszej latce.
Dzieki☺

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 14:43    #8202
Nie wiem czy Cię nie okłamię bo nie grałem nigdy w "piętnastkę" ale na podstawie tego co było w dwóch późniejszych wersjach jako ciekawą "kopalnię talentów" polecić można Cesene z Włoskiej SerieB. Jeśli nie chcesz grać w lidze Włoskiej to na pewno Holandia i Belgia zawsze słyną z ciekawych newgenów, świetnych baz treningowych, no i można próbować z pozycji średniaka (jakim obecnie jest takie PSV czy Ajax) próbować zawojować Europę. Wydaje mi się też, że ciekawym wyzwaniem jest poprowadzenie Athletic Club (chyba źle napisałem, jeśli tak sorry :p) gdzie jesteś ograniczony w dużej mierze do własnych wychowanków bo w końcu możesz mieć w składzie wyłącznie Basków z uwagi na filozofię klubu. Na pewno było by ciekawie w lidze wojować z Realem, Barceloną i resztą czołówki, a przy okazji szanse zawojowania pucharów kontynentalnych są dosyć spore. Jeszcze inna opcja to ktoś z Portugalskiej czołówki, nie od dzisiaj wiadomo, że Portugalczycy znają się na szkoleniu młodzieży znakomicie i znowu chociaż nie jesteśmy faworytami to nie pozostajemy bez szans w Europie. O ile też przepisy dot. obcokrajowców spoza UE w poszczególnych ligach się nie zmieniły przez te dwa lata to warto poszukać klubu z dobrymi warunkami dla juniorów w Bundeslidze, gdzie (w przeciwieństwie chociażby do Włoch) nie ma specjalnych limitów dla obcokrajowców spoza UE, więc można spokojnie polować na Brazylijskich newgenów. Aczkolwiek tak jak pisałem na początku czy faktycznie są tam dobre warunki do szkolenia młodzieży mimo wszystko musisz upewnić się już w samej grze, gdyż ja piętnastką nie dysponuje.

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 18:06    #8203
[quote="teekoki"]Witam.
Poszukuje klubu ktory jest kopalnia talentow.
Chcialbym prowadzic klub gdzie bede mogl rozwijac wychowankow i za dobry hajs ich sprzedawac.
Druga opcja to sredniak ligowy ktory ma ciekawy sklad,lub z takim potencjalem ze jesli sie go dobrze poprowadzi to zrobi sie z niego solidny klub.
Trzecia i ostatnia opcja to jakis sredniak gdzie wlasciciel nie boi sie sypnac grosza.
Fajnie gdybyscie dali propozycje do kazdej z 3 opcji.
Wersja fm 15 na najnowszej latce.
Dzieki☺[/quote]
1. Opcja: Sporting Lisboa, FC Porto, SL Benfica, Ajax, AS Monaco (zawsze mocna i znana szkółka we Francji), Stade Rennais, Southampton, nwm jak w 15, ale w 17 Atalanta Bergamo, RB Leipzig, Dynamo Kyiv, Shakhtar Donetsk, Hoffenheim, Malmo ze Szwecji i Rosenborg z Norwegii
2. Opcja: Hoffenheim, Southampton (ogólnie spora część ze środka tabeli ligi niemieckiej i angielskiej, bo tam łatwo wpada hajs, są niezłe szkółki, szkolenie itd.), Sampdoria, Villareal, Real Sociedad, Malaga
3. Opcja: wpisz w wyszukiwarce fm 15 sugar daddy clubs i ci wyskoczą wszystkie kluby z właścicielem, który lubi sypnąć hajsem

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 19:07    #8204
[quote="Dashe"][quote="Wieczór"]Szukam jakiegoś perspektywicznego klubu z Anglii (najlepiej od Championship w dół).
Zastanawiałem się nad Portsmouth F.C. Klub kiedyś grał w Premier League, nawet w 1949 i 1950 roku zdobył mistrzostwo. Teraz tuła się po dolnej części League Two (FM 2016).
Zarząd już na starcie wymaga awansu do L1. Prowadził ich ktoś z Was? Myślicie, że można z nimi coś fajnego ugrać?
Może macie dla mnie jakieś ciekawe rady na start :)[/quote]

Może Millwal? Sky Bet League 1 to obecna ich liga.[/quote]

Wybrałem Bristol City z L1 (FM 16), ale następnym razem na pewno spróbuję Millwal.
Dzięki :)

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 18:18    #8205
Bradford City*
Dopiero teraz zobaczyłem, że źle napisałem, a niestety nie mogę edytować :)

 krystian125_chud... Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 11:51    #8206
Szukam klubów, które są prawdziwymi kuźniami talentów. Kraj bez znaczenia, nie musi to być topowy zespół.

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 12:38    #8207
[quote="krystian125_chudy"]Szukam klubów, które są prawdziwymi kuźniami talentów. Kraj bez znaczenia, nie musi to być topowy zespół.[/quote]
Benfica, Sporting Lisboa, Porto, AS Monaco, Southampton, Shakhtar Donetsk, Dynamo Kyiv, Salzburg, PSV, Athletic Bilbao, Anderlecht, Malmo, Paritzan Belgrad, Atalanta, Sparta Praga, Łudugorec, FK Sarajevo, Schalke, Stade Rennais, Olympiakos, Midjtylland, Dinamo Bucaresti... Masa jest tych klubów.

 krystian125_chud... Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 15:05    #8208
Właśnie szukam jakiegoś zespołu nie z topu, chcę uniknąć takich dobrych zespołów jak Benfica itp. Ale propozycje mimo wszystko interesujące.

 Feno Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 15:26    #8209
[quote="krystian125_chudy"]Właśnie szukam jakiegoś zespołu nie z topu, chcę uniknąć takich dobrych zespołów jak Benfica itp. Ale propozycje mimo wszystko interesujące.[/quote]

Może Malaga?

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2017 21:40    #8210
Lazio, Internazionale czy Napoli? Ktoś coś grał? Jak wrażenia, jacyś piłkarze warci uwagi (w sensie do rozwoju lub sprowadzenia)?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.