Liga FM Revolution w Fantasy Ekstraklasie

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2017, 14:10    #1
Założyłem dla nas prywatną ligę w Fantasy Ekstraklasie. Jeśli ktoś gra, to zachęcam do dołączania i ewentualnego komentowania :-)

https://fantasy.ekstraklasa.tv/
Kod ligi: 8bd5aa7a
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 10:29    #2
Zauważyłem, że dołączyły jeszcze trzy osoby, więc aktualny skład ligi to:

Totalna Porażka, Hey Jude, MKS Metalowców, Klapki Szamana

zachęcam kolejnych użytkowników FM Rev do dołączenia :-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 11:17    #3
Lepiej się gra niż w UstawLigę?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 11:45    #4
Trudno mi powiedzieć, bo nie jestem fanem Weszło, więc mogę być stronniczy i dlatego wybrałem Fantasy Ekstraklasę. Po prostu klimat Weszło mi nie za bardzo odpowiada :-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 12:46    #5
Robię przegląd polskiego Fantasy co pół roku na moim blogu:
http://karol(...)017.html

Obecnie Ustaw Ligę i Fantasy Liga to żywe trupy. Przestarzałe interfejsy, błędy w przyznawaniu punktów, awarie serwerów w kluczowych momentach. Fantasy Ekstraklasa jako jedyna nadaje się do grania, jest zadbana, tylko tegoroczny pakiet premium to strzał obok tarczy - musisz go kupić nie dlatego, że oferuje coś super, tylko dlatego, bo to jedyny sposób, by normalnie sobie pograć. Inaczej dołączysz max. do jednej ligi prywatnej, a po każdym wejściu w skład atakuje cię nachalny pop-up. Niestety fatalna forma konkurencji zwiększa im liczby i uwierzyli, że wpadli na świetny pomysł... Sam wykupiłem wyłącznie dla świętego spokoju.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 21.07.2017 o godz. 18:00

twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.