Finanse i reputacja

 vinnie888 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2017, 21:03    Pytanie
1. Gram 7 sezon w Videoton. Liga jest na 13 miejscu w Europie, a Węgry w tabeli współczynników UEFA zajmują 11 miejsce. Chciałbym dostać się do pierwszej 6 ale brakuje mi do niej ok. 20 tys. pkt. Jest to w ogóle wykonalne? Komuś się udało?
2. Mam 50 mln w budżecie i tyle samo do wydania na transfery. Opłaca się inwestować w graczy po 15-20 mln i płacić im 100 tys. tygodniowo? Aktualnie wydaję na pensje 380 tys. a najwyższa to 30 tys. Mój cel to przynajmniej 1/4 LM a z obecnym składem nie mogę się tam przebić więc chciałbym poważnie go wzmocnić. Ale tu pojawia się problem bo muszę sprzedawać piłkarzy żeby łatać dziury po pensjach a że węgierska liga jest słabsza nie wiem czy taki drogi gracz sprowadzony na sezon bądź dwa dałby nawet ten 100% zwrot. Sprawdziłbym sam, ale nie chcę się przypadkiem wpakować w długi.
4. Czy wysokość pensji wpływa na reputację klubu?

 Dumlooo Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2017 21:44    #10
Grajac Legia i jadac tam na wyjazd zabierajac trampkarzy i dostaje 300k profitu :) Nawet organizujac mecz towarzyski z Chelsea w Warszawie dostajesz 200k-220k... Raja nie godzi sie na 3 mecze pod rzad i mozna zapomniec i meczach z nimi w czasie okresu zimowego. Dlatego szukam alternatywy

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2017 21:56    #11
Tak wyglądały moje sparingi z ostatniego sezonu (Raja = 0.3 mln funtów za mecz, reszta kwoty mniejsze, do sprawdzenia)

https://ibb.co/md7a9a

Przychód z tytułu sparingów to ponad 13mln funtów w skali całego sezonu (co na polskie warunki jest wręcz astronomiczną kwotą).

Nie wiem czemu Raja nie zgadza się u Ciebie na 3 mecze z rzędu. Jak widzisz, ja ich męczyłem aż do przerwy zimowej, gdzie faktycznie musiałem męczyć inne Afrykańskie kluby (które i tak dają przychód 0.200-0.275 mln funtów gdy Raja to 0.3 mln funtów).


PS. Zapomniałem jeszcze o Algierskim: ES Setif

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 02.07.2017 o godz. 22:01

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2017 10:27    #12
R.Baggio

Dzięki, faktycznie i logiczne - trochę tłumaczenie gry mnie zmyliło. No to biorę Humphrey`a Bogarta oraz Ingrid Bergman i na podbój Maroka...

A może Raje wziąć jako klub filialny :D

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 03.07.2017 o godz. 10:39

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.