FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 RaeSremmurd Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2017
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2017 22:49    #811
Wie ktoś gdzie można znaleźć spis albo gdzieś wyszukać w internecie zawodników bez klubu (wolnych agentów)? Pozdrawiam.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.06.2017 o godz. 22:49

 Michalo188 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2013
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2017 23:51    #812
[quote="RaeSremmurd"]Wie ktoś gdzie można znaleźć spis albo gdzieś wyszukać w internecie zawodników bez klubu (wolnych agentów)? Pozdrawiam.[/quote]

http://www.fmsco(...)nts.html

 RaeSremmurd Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2017
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2017 13:20    #813
Wielkie dzięki kolego. :)

 Rozkoszny Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2017 20:51    #814
Ile minut procentowo musi rozegrać wypożyczony zawodnik, abym płacił kontraktowo niższą pensję? Pokazuje mi ten procentowy czas ile minut zagrał w danym miesiącu, ale nie wiem czy i jaki jest minimalny próg.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 12:13    #815
Jestem po 1 sezonie w FM 2017.

Ogólne wrażenia - bardzo dobre.
Szybko można się przyzwyczaić do nowinek, ciekawe raporty od analityków (ciekaw jestem czy będą lepsze gdy będę miał lepszego analityka). W końcu jakieś sensowne interakcje z piłkarzami, zarządem (np. prosząc o niesprzedawanie kluczowego zawodnika) itp. Fajnie, że zwiększyli ilość opcji w jaki sposób mogę odpowiedzieć.
Trochę irytujące media społecznościowe - bardzo przewidywalne - jeśli będą 3 do jakiegoś wydarzenia to ZAWSZE 2 komentarze będą pozytywne, 1 negatywny/sceptyczny (nieważne, że np zawodnik strzela 3 bramki i 2 asysty robi).

Podoba mi się inteligencja w grze. Prosząc o przedłużenie kontraktu nie dostałem go bo problemy finansowe (prawda) i czekali aż coś się wyjaśni. Gdy awansowałem (premia), zdobyłem PP (premia) wtedy stwierdzono, że stać ich na mnie. Pomimo stresu (mogłem przecież za darmo pracować), że mnie wyrzucą podobał mi się realizm sytuacji.

Trochę zmartwiła mała (nawet bardzo) aktywność polskich klubów na rynku transferowym. I liga czy II liga (gram na tym dodatku co ligi są 18 drużynowe) ściągała i wypożyczała zawodników jak szaleni, ale Ekstraklasa w pierwszym oknie, ŁĄCZNIE ściągnęła może 2 zawodników. Drugie okno już lepsze, ale bez szałowych transferów (poza tym, że Europa zrobiła sobie supermarket z Ekstraklasy).

Podoba mi się, że nie ma szoku graficznego z przejścia z FM 16 do 17. Są nowości, wiadomo, ale nie ma całkowicie innego interfejsu (który wg mnie był dobry, intuicyjny), którego musiałbym się uczyć X czasu.

Ogólnie jestem zadowolony z FMa.

 mc72 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 13:57    #816
Jak osiognąś przewage. w tej chwili sytuacje są generowane w stosunku 10-1 dla komputera mimo zmian taktyki.obecna tak.to 4-3-3

 MIeko Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2015
Skąd: Lipinki Łużyckie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 00:34    #817
Jaką taktykę możecie polecić średniemu zespołowi teraz w grający w Serie B? Zarząd chciał, żebym walczył ale zajmuje obecnie 10 miejsce na 22, ale i tak nie jestem zadowolony. Słabo ta gra chłopaków wygląda. Chciałbym grać skrzydłami.

 MIeko Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2015
Skąd: Lipinki Łużyckie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 01:07    #818
I jaki trening najlepiej ustawiać w sezonie? Chodzi o trening ogólny i przedmeczowy.

Post pod postem, bo nie mogę edytować.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 15:56    #819
Hej chłopaki powiedzcie mi czemu tak się dzieje: mam w drużynie chłopaka jak złoto, 20 lat, 2 sezon w klubie. W macierzystej drużynie grał dwa sezony i statystyki z dupy, średnia koło 6,3 przy ponad 30 spotkaniach na sezon. Sezon po kupnie dostaje kilka szans i wyciąga ponda 7 z kilku spotkań. Wypożyczam go i znowu gra kupę 6,4. Ściągam go do klubu żeby się nie zmarnował, daje szanse i ma 7,4. Czemu tak się dzieje?

sorry za chaos

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 17:38    #820
@kajn
Nie napisałeś jaką drużynę prowadzisz i do jakich klubów wypożyczałeś tego zawodnika, co jest dość istotne w tej kwestii. Jeżeli grał on w jakiejś słabej drużynie ligowej, która nie wygrywała meczu za meczem (zakładam, że dobrze Ci szło) to trudniej mu było rozwinąć skrzydła. Dodatkowo AI prawdopodobnie mogło wystawiać go do składu w innej roli i z innymi poleceniami niż u Ciebie.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.