Obietnica i kontuzja...

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2017, 15:41    Pytanie
Witam, mam nietypową sytuację i jestem ciekaw czy ktoś może wie co z niej wyniknie. Otóż mój kluczowy zawodnik w trakcie okresu przygotowawczego przyszedł do mnie z prośbą bym pozwolił mu odejść do większego klubu (interesowały się nim niestety topowe kluby). Zaproponowałem, że sprzedam go, ale dopiero po sezonie na co ten się zgodził. Jednak jakiś tydzień później złapał kontuzję wykluczającą go z gry na 8-9 miesięcy, w praktyce straci dosłownie cały sezon. I teraz się zastanawiam, czy jeżeli nikt po niego się nie zgłosi po tym sezonie (w końcu kupowanie piłkarza który miał taką przerwę od gry to wielka niewiadoma, a w dodatku jestem pewien że jego atrybuty oraz potencjał ucierpią) to zawodnik pogodzi się z tym, czy będzie na mnie zły, że go nie sprzedałem? Podkreślę, zakładam scenariusz w którym nie wpłyną za niego żadne oferty po zakończeniu obecnego sezonu.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2017 18:03    #1
Jedno jest pewne,nikt się po niego nie zgłosi przy kontuzji która go "wyłączy" na cały sezon i zapewne pogodzi się z tym i będzie chciał zostać i zmieni swoje zdanie do momentu wyleczenia i odbudowania formy albo nawet będzie wdzięczny i zostanie na dłużej.Nie spotkałem się by jakiegoś mojego gracza w poważnej kontuzji jakiś klub chciał kupić nawet topowego klasy światowej.Po prostu jest miedzy młotem a kowadłem i jeśli nawet by chciał odejść to nikt go nie kupi a więc pewnie się pogodzi i będzie chciał odbudować a może po wyleczeniu znowu mu coś tam zaświta i odejdzie.

Użytkownik uznał post za pomocny

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 smagul Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2017 12:30    #2
Jeśli w jego profilu nic się nie zmieni, czyli dalej będzie miał plan przejść do większego klubu a ty dalej będziesz miał aktywną obietnice że mu pozwolisz, to się obrazi jeśli go nie sprzedasz - a co gorsza jeśli jest lubiany w klubie to kilku innych graczy też się obrazi. Oni się potrafią obrażać nawet jak nie masz propozycji kupna. Miałem taką akcję z gościem co chciał grać w pierwszym składzie. Pozwoliłem na odejście, kazałem DoF sprzedać za minimum 0 PLN, ofert nie było a focha strzelił że go okłamałem.

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2017 17:35    #3
Akurat o resztę składu się nie martwię. W tym FMie mówię im tylko, że bez niego będziemy słabsi i od razu mają wywalone na rozwój jego kariery.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2017 17:41    #4
Po prostu proponuj go klubom co jakiś czas, nawet jak nie będzie chętnych to powinien być zadowolony, że próbujesz go sprzedać.

W przypadku chęci gry w pierwszym składzie piłkarze często dają nam więcej czasu na realizację w przypadku ich kontuzji, może przy chęci transferu jest to samo? Nie miałem okazji się przekonać.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.