Strona

Porady taktyczne

 wiecu Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2016 19:49    #751
[quote="wiecusFM"]Witam,

Nie wiem czy tylko ja cierpię na taką przypadłość, ale nie znalazłem nigdzie takiego wątku.
Mam problem z taktykami, po wybraniu zarządzania taktykami nie mam możliwości wybrania żadnego folderu. Przycisk lokalizacja jest niedostępny.

Powoduje to, że nie mogę ani załadować ściągniętej taktyki, ani zapisać swojej.
Proszę o poradę. Z góry dziękuję.[/quote]

Być może grasz online i opcja wczytywania taktyk lub list życzeń jest zablokowana.

 wiecusFM Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2016 20:28    #752
Niestety nie, mam włączony normalny tryb kariery, ale coś w tym jest, listy życzeń też nie mogę ani zapisać, ani załadować.

Grę także odpalam przez steam w trybie offline.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.11.2016 o godz. 20:35

 da_ziele Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2017 08:11    #753
Witam, mam taktyczny problem, z którym zmagam się od jakiegoś czasu. Gram długą karierę w FM16 i jakoś się złożyło, że zawsze para stoperów to byli zawodnicy o dobrej szybkości i przyspieszeniu, co przy dobrym ustawieniu dawało skuteczną grę w obronie. Tymczasem zmieniłem klub i dysponuję teraz stoperami dobrymi technicznie, jednak zdecydowanie wolniejszymi. Na początku nie dostrzegłem problemu, ale teraz jestem w trakcie sezonu i nie bardzo mogę pozwolić sobie na eksperymenty. Czy w przypadku takich "wolnych" stoperów lepiej cofnąć całą linię defensywy, czy może znacie jakieś rozwiązanie, które zniweluje te mankamenty?

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2017 18:41    #754
Spróbowałbym gry na spalonego i dał im kilka spotkań na przyswojenie sobie tego polecenia. Jeśli wyraźnie nie będzie się to sprawdzać na twoim miejscu jednak zmodyfikował bym taktykę przynajmniej do najbliższego okna transferowego.

 Brylant94 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2016
Skąd: Górzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2017 14:09    #755
Szukam pomocy przy taktyce. Gram Lechem ustawieniem 5-3-1-1 (Sztywny, Stadardowa) i nie mogę poradzić sobie z drużynami które przede wszystkim bronią, szczególnie gdy grają z dwoma defensywnymi pomocnikami. Czy jest ktoś kto podpowie co zmienić?

 Matilon Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2017 14:36    #756
Hejo. Szukałem pomocy na grupie na FB dotyczącej FMa, ale niestety odzew był znikomy, może tutaj ktoś poradzi.

Jak zmusić wahadłowych do pressingu? Wyniki są dobre, nawet bardzo dobre, trójka z przodu robi grą kombinacyjną piękną robotę, ale chciałbym żeby Ci wahadłowi jednak naciskali, przynajmniej w jednej linii z defensywnymi pomocnikami. Pressing świetnie działał z PL i PP jako defensywnymi skrzydłowymi ze wsparciem(w sytuacjach kryzysowych zmieniałem im nastawienie na obronę). W pressingu to wyglądało świetnie, dużo bramek wpadało po odbiorze piłki już na 30 metrze u przeciwnika, ale na obronę DS mieli kolokwialnie mówiąc wyjebane ;).

I teraz pytanie - grając DS moi wahadłowi mieli pracowitość i współpracę dość nisko (10-13). Czy jakbym ściągnął graczy z tymi atrybutami wyższymi to bardzo zwiększyłoby to ich chęć do wracania do obrony? Dając im krycie indywidualne na skrzydłowych przeciwnika to strasznie głupieją.

W obecnym wariancie 3-4-3 daje WR polecenie krycia skrzydłowych przeciwnika funkcjonuje to świetnie - z wyjściowej 3-4-3 do 3-2-5 w ataku i 5-4-1 w obronie.

Ale dobra, bo odchodzę od meridium co jest u mnie zawsze małym grzeszkiem - da się zmusić WBO do pressingu dużego?

https://zapod(...)jpg.html
https://zapod(...)jpg.html
https://zapod(...)jpg.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.06.2017 o godz. 14:36

 Sir Mih Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2018 15:57    #757
Hej,
Jak w fm17/18 spisuja sie taktyki na 3 obroncow? Powoedzmy ze najbardziej chcialbym grac 3 stoperow, 2 skrzydlowych, 2 śp nastawionych na obrone, 2 op, 1 napastnik

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.