Strona

Football Manager 2016 - błędy w grze

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2016 09:56    #221
[quote]Wystarczy, że pominiesz wybór klubu w pierwszym oknie.[/quote]

Będę testował.

[quote]PS. Naprawdę nie wiem, jakim cudem pomyliłeś tematy.[/quote]

Rzeczywiście :| Tak to jest jak się nie czyta nazwy do końca, możecie przenieść, albo wykasować.

 Ługi_Bugi Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2017 21:43    #222
Witam, mam pewien problem.
Gram na wersji 16.3 i właśnie rozpocząłem 3 sezon. Przy czym po zakończeniu okienka uderzyło mnie że po raz kolejny mój zespół wydał najwięcej na wzmocnienia w lidze. Przejrzałem statystyki i okazało się że żaden inny zespół w grze, poza moim przez trzy lata nie przeprowadził żadnego transferu gotówkowego, (Wyjątkiem jest jeśli to ja sprzedawałem zawodnika) same wolne transfery. Miał ktoś kiedyś podobny problem. Trochę to zabiło mi frajdę z zabawy

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2017 19:09    #223
Miał ktoś tak, że w V lidze po zakończeniu jej, cała liga przeszłą na status pro? z amatorskiego druga sprawa kontrakty mogę podpisywać tylko 1 roczne. Co ciekawe inną ligę sprawdzałem co gra równolegle 5 to tam dalej amatorskie kluby

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.04.2017 o godz. 19:11

 mateo8619 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2017 14:20    #224
Cześć mam problem po kilku sezonach (2027 rok) w momencie jak zawodnik zażądał że chce grać, pierwszy raz pojawiło mi się, oczywiście standardowo że w ciągu miesiąca zacznie grać w pierwszym składzie, ale czas trwania tak jak zwykle było 30 dni tak pojawia się 1 dzień i nie wiem gdzie to mogę zgłosić.

 smagul Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 23:41    #225
prowadzę reprezentacje, zatrudniłem ludzi do bycia managerami zespołów u-xx, czy to tylko u mnie jest tak, że grają swoimi taktykami mimo że w obowiązkach w sztabie ustawione mają by grali taktyką pierwszego zespołu? W klubie rezerwy i u-xx nie mają problemu z grą taktyką pierwszego zespołu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.