Football Manager 2016 - błędy w grze

 Krul Okręgówki Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2016
Skąd: Krynki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2016 11:02    #211
[quote="Krul Okręgówki"]Dlaczego jak gram w FM z dodatkiem to żadna drużyna z III ligi nie awansuje do II ligi polskiej ,tylko jakaś Łada Biłgoraj czy GLKS Nadarzyn? Przecież nawet nie grają w Okręgówce.[/quote]
Pytanie wycofuje.

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2016 13:22    #212
Mógłby mi jeszcze ktoś napisać co do lig okręgowych i klubów amatorskich.
1. Czemu nie mogę dokonać na początku sezonu transferu piłkarza w klubie amatorskim, pomimo zerowych kosztów za ten transfer? blokada dotyczy niby budżetu, a przecież ten transfer jest darmowy.

2. Czy z amatorskiego klubu pierw przechodzi się na pół profesjonalny czy od razu pro? jak to jest zrobione. Wchodząc na prośby zarządu widzę tylko opcje "przejdź na profesjonalny" nie ma nic tam o pól profesjonalnym, dla tego mnie do nurtuje, a może awans do 4 ligi zmienia klub na pól profesjonalny?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2016 14:22    #213
1. Może są jakieś ukryte koszty takie jak np. prowizja dla menadżera lub samego zawodnika.. Tak na dobrą sprawę to nigdy nie ma transferu "za darmo".


2. Po którymś tam awansie status zmieni się na półprofesjonalny, a chyba od 2 ligi wzwyż na profesjonalny.

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2016 13:46    #214
Dziwna jeszce sytuacja nigdy nie miałem takiej akcji wcześniej w 4 lidzę.
Gram sobie ligą okręgową mam grajka jest u mnie w składzie, ale on gra w innym klubie nie wiem czemu.
Nie może u mnie grać bo piszę "zagrał już mecz" przekopałem trochę, a on gra w Zakopanym klubie. Jest on w amatorskim klubie u mnie i tam na liście.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2016 18:25    #215
Chyba najgorsze co może być (zdarzyło mi się po raz drugi). W 60 min. dwóch moich skrzydłowych doznało kontuzji a ja miałem zablokowaną zakładkę taktyka. Nie mogłem przeprowadzić ani żadnej zmiany do końca meczu ani rozmowy motywacyjnej, nic. Po prostu czekałem aż się mecz skończy. Bzdura jakaś totalna.

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2016 12:26    #216
Jaki jest teraz najniższy wiek piłkarza grającego do lat 18 możliwego w grze. Odkurzyłem sobie na Steam teraz wersje 2012 dawno jej nie widziałem i tu widzę 14 latków. w 2016 wersji chyba jest 15 lat nie? czy mi się wydaje. Tak sobie porównuje te wersje z ciekawości.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.07.2016 o godz. 12:27

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2016 18:34    #217
Po aktualizacji do 16.3 nie gralem w fma bo sie nagralem . Od paru dni zaczalem znowu gre ... I to co mnie razi w tym momencie w oczy to brak informacji o tym , ze zawodnik zamierza przejsc na emeryture ... Zaczalem jako bezrobotny , w polowie sezonu przejalem wisle , ktora zwolnila szkoleniowca , wszystko fajnie , zostal ostatni mecz w grupie mistrzowskiej z piastem gliwice , jeden dzien do temu meczu , nadszedl 29 maj i informacja . Pawel Brozek i Arkadiusz Glowacki przechodza na emeryture ... yyyyyyyyyyyyy ? Choc zostal jeszcze jeden mecz sezonu oni poprostu sobie poszlo xD choc obowiazywal Arka Glowackiego kontrakt do 30 czerwca 2017 roku i Pawla Brozka to samo , to poprostu ze ida na emeryture i elo narazie xD choc zostal jeszcze jeden mecz sezonu ... No zawsze byla informacja , ze zawodnik zamierza przejsc na emeryture tego i tego dnia a tu tak nagle z d**y infromacja i nie dosc , ze mieli kontrakt to po ogloszeniu tegoz znikneli z kadry . Pawel Brozek wogole zniknal , a Arek Glowacki zostal sobie trenerem i kontraktu juz z nim niemam -_- ... niewiem czy to wina latki 16.3.0 czy przez jakis dodatek tak sie spartoliło ...

 smagul Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2016 01:13    #218
młody zawodnik z dużym potencjałem mi się trafił, a że zagraniczne kluby go dostrzegły i rzuciły mi się do gardła to sprzedam.
znalazłem kupca co dał 30 mln. 50% z następnego transferu i wypożyczenie powrotne 12 mies.
Inne kluby nie rezygnują, np. Bayern składa ofertę na 34 mln ale daje tylko 40% i bez wypożyczenia ale ze sparingiem. Odrzucam bo lepsza pierwsza.
Na co zarząd otrzymując ofertę od Arsenal na 30mln bez dodatków, nawet bez sparingu, akceptuje bo grzechem odrzucić taką ofertę... zarząd nie umie liczyć.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2016 07:54    #219
Drobne pytanko, czy w tej wersji możliwy jest wybór klubu tylko przez ten panel startowy, czy można przejść do widoku, który mieliśmy w poprzednich wersjach, a mianowicie z listą klubów po kliknięciu na które, mieliśmy podgląd bazy, finansów itd?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2016 09:47    #220
Wystarczy, że pominiesz wybór klubu w pierwszym oknie.

PS. Naprawdę nie wiem, jakim cudem pomyliłeś tematy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.11.2016 o godz. 09:48

twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.