Sprzedam konto ORIGIN ( BF4 Premium + Titanfall )

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 12:43    #11
Nie jestem toxikiem, tylko po prostu Cię nie lubię. Jakbyś umiał liczyć to już kończę studia. Ten temat nie zaśmieca forum, jakby tak było to ktoś by go zamknął. Fatalny to Ty jesteś i fatalnie to Ci talenty idą. ;) Ja na razie skupiam się na ważniejszych rzeczach niż robienie update. Jakbyś umiał liczyć MATEMATYKU za dychę BF 4 w wersji premium kosztuje obecnie 75zł a Titanfall nie wiem ile ale pewnie z 50zł. Więc jeśli ktoś sprzedaje to za 50zł to jest okazja. Ja byłem w gimnazjum jak Ty sikałeś po gaciach i nie pisałem takich pseudo inteligentnych wywodów jak Ty.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 13:13    #12
WINCYJ!

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 13:48    #13
[quote="nesete"]WINCYJ![/quote]

Hehehe :))

 no_2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 14:34    #14
Sprzedaż kont Origin czy Steam jest zakazana według licencji którą akceptuje każdy użytkownik takiego serwisu. Także tematu raczej nie powinno być na forum.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 14:46    #15
[quote="Yrkomm16"]
Bartku, jesteś największym toxikiem na tej stronie. Lepiej skup się na updejtach, bo jak na razie to fatalnie Ci to wychodzi. [/quote]
No kolego, zagranie poniżej pasa. Po pierwsze, nikt mi nie zabierze mojego tytułu toxica nadanego mi przez Britney Spears w kilka dni po wydaniu singla o tym samym tytule. Po drugie, bartekr to ważny członek naszej redakcji i gdyby mu fatalnie wychodziły update'y, to nie sądzę że byłyby pobierane przez setki ludzi, chwalących pracę zarówno samego Bartka, jak i całego RUT. Piotr Sebastian radził mieć trochę więcej pokory, a ja tylko ten apel powtórzę.

Temat, choć pełny kontrowersji, na razie zostaje zamknięty. Na prośbę autora mogę odblokować, jeśli autor uzna że ktoś może być zainteresowany kupnem.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.