"Spisek" w systemie/silniku gry przeciw słabej drużynie?!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2015 22:08    #21
w dodatku grasz w 6 czy tam 7 lidze angielskiej. Czerwone kartki to tam pewnie normalka ( nie śledzę tego i ty pewnie też nie) - mniej technicznej gry, więcej brutalnej. A co do powrotów to na najwyższym szczeblu najlepszych lig też się często zdarzają, choćby ostatnio mecze Bayer-Wolfsburg czy PSG - Caen

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2015 06:59    #22
[quote="arasreal"]W wielu postach narzekasz, a jednak ciągle grasz..[/quote]

Nie gram. Zbieram istotne informacje statystyczne.A żeby je zebrać, troche trzeba pograć.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
16.02.2015 07:27    #23
Nie grasz, ale trzeba trochę pograć? Idź się leczyć stary bo nie jest dobrze.
Ja nie gram i faktycznie nie gram. Czekam na zimową i ostateczną łatkę, włączę i po 20 minutach będę wiedział czy będę w to dalej grał.
Jak nie to po prostu unnistall z systemu i powrót do 14 i nie musze tu już swoich żali wypluwać bo każdy wie jaka jest ta nowa 15.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2015 08:13    #24
sam idz sie leczyć.

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2015 09:20    #25
Chłopaki spokojnie.. Chciałem tylko nakreślić sytuację (żeby nie nazywać tego problemem), możliwe że ktoś miał coś podobnego i by się mógł podzielić informacjami (niekoniecznie w polskiej lidze) . Może musiałbym wystartować inną drużyną, rozegrać 3-4 pierwsze sezony i zobaczyć czy to się powtarza. Pozdrawiam.
Shaken, not stirred

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2015 10:19    #26
w fm 14 chciałem sobie pograć blyth spartans z 7 ligi angielskiej ale grywalnych miałem tylko 6 lig...więc puściłem symulację na rok, potem kolejny rok i tak jeszcze kilka lat licząc, że awansują do 6 ;D nie awansowali...wszedłem w edytor i znalazłem że jest coś takiego jak drużyny, które są "namaszczone" awansem ;D wpisałem tam swoje blyth i po sezonie już nimi grałem ;P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.