Analiza rywala

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014, 13:50    Pytanie
Hej, gram w FM 2012 i mam problem z analizą rywala. Chodzi o to, że cały czas dzieje się tak, że drużyna rywala gra np. 4-4-2 i w analizie asystent też mi to wskazuje. Jak patrzę na taktykę w drużynie rywala przed meczem to też jest tak co była w poprzednich meczach 4-4-2. A na mecz ze mną wychodzą np. 3-4-3. Dlaczego tak jest i jak się przygotować taktycznie do meczu kiedy ustawienie rywala to sprawa losowa? Rozegrałem 1,5 sezonu w Brazylii i dosłownie 2 czy 3 razy zdarzyło się, że rywal zagrał taką taktyką jak w innych meczach.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 16:39    #1
Ja nigdy na to nie zwracam uwagi, bo to jest nieistotny bajer. O wiele lepiej jest narzucić własny styl przeciwnikowi.
Analiza przeciwnika zależy od wiedzy Twojego scouta - może ma słaby parametr "wiedza taktyczna"?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 21:48    #2
Wiesz co ja też nie zwracałem uwagi, teraz zacząłem właśnie w Brazylii bo mam 2 taktyki którymi gram i jedna z nich totalnie nie działa po 4-2-2-2 rywala, za to druga ładnie podchodzi pod to ustawienie, ale korzystam z niej tylko jak rywal tak wychodzi bo pod inne ustawienia totalnie się nie sprawdza. I jest problem bo patrze w taktyke rywala i widze 3-4-3, to sobie wrzucam swoją uniwersalną taksę. Wchodzę w mecz, a tu rywal 4-2-2-2 i co nie zmienię nagle na swoje 4-5-1. Wiedza taktyczna jest na poziomie 15 więc nie najgorzej, też o tym myślałem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.