Telenty Genie scout

 diomedeidae Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013, 11:20    Pytanie
Witam, ja mam takie dla większości głupie pytanie ale budzi to we mnie wątpliwość i chciałbym się upewnić. Gdy znajduje talenty w Scoucie i mają umiejętności potencjalne np. 180, mój scout w klupie(Paris Saint-Germain) określa ich potencjalne umiejętności na 2 gwiazdki... Dodam tylko, że są oni warci kilkanaście-kilkaset tysięcy więc są oni bardzo tani. Także pytanie, kto ma tu racje ?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013 11:43    #1
Potencjał to nie wszystko.

 diomedeidae Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013 12:02    #2
Co przez to rozumiesz?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013 12:13    #3
Słaba baza hamuje trening. Mentalność piłkarza ma wpływ. Podatność na kontuzje również. A potencjał w grze jest jest dostosowany do posiadanych graczy. Jeśli porównasz Wszołka to Messiego, to gwiazdą nie będzie, ale przyrównaj Pawła do no-name'a z 3 ligi i role się odwrócą. Z resztą... gwiazdki nie grają. Stabilność formy, ważne mecze, wytrzymywanie presji i słaby gracz stanie się dobrym zawodnikiem.

Użytkownik uznał post za pomocny

 diomedeidae Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013 12:17    #4
Dzięki, kolego, otworzyłeś mi oczy :)

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2013 10:58    #5
Pamiętam, jak do wersji 2012 "kantowałem" sprawdzając zawodników w Genie Scoucie i "symulując" ich umiejętności. Sprawdzałem w ten sposób bazę regularnie, żeby mieć pewność, że żaden talent mi nie umknie - potencjalne gwiazdy znałem na pamięć i albo ściągałem do siebie, albo stale monitorowałem ich sytuacje w klubach. Po kilku sezonach okazało się, że owszem, mam dobry zespół, z którym udaje mi się osiągać sukcesy, ale w innych zespołach grają piłkarze, którzy moje gwiazdy przebijali pod każdym względem. Ich nazwiska przez całą moją wcześniejszą grę nie rzuciły mi się w oczy - zupełnie nie kojarzyłem ich z Geniego. Kiedy wczytałem jakiegoś starszego save'a okazało się, że jako młodziki nie mieli jakiegoś obiecującego PA, procentowa ocena ich najlepszej pozycji majaczyła w okolicach 70, a symulacja umiejętności sugerowała, że wyrosną z nich typowi przeciętniacy do drużyny ze środka tabeli Premiership.

W 2013 zacząłem grać bez dodatków w stylu Genie Scout lub FMRTE i transfery uzależniam od raportów moich scoutów, własnego doświadczenia (intuicji, przeczucia itp.:P) i kwestii finansowych (cena zawodnika i jego kontrakt). Wystawiając zawodników na ich preferowanych pozycjach, odpowiednio dobierając program treningowy, wypowiadając się w mediach na ich temat i zapewniając przyzwoitą liczbę spotkań w sezonie udało mi się już stworzyć kilku całkiem niezłych grajków.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.