Tenis

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 18:24    #21
A jak będzie wyglądał ranking? Awansuje choćby o oczko? Azar jeszcze lideruje?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 18:33    #22
[quote="Jacko"]A jak będzie wyglądał ranking? Awansuje choćby o oczko? Azar jeszcze lideruje?[/quote]

Czy awansuje to nie wiem, ale powinna. Zwycięstwo dawało jej pozycję liderki w tym rankingu a w przypadku przegranej to nie wiem.

 Il Campionissimo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2012
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 19:14    #23
Od poniedziałku Radwańska będzie na 2 miejscu w rankingu.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 19:25    #24
Ile ją dzieli od pierwszego?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Il Campionissimo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2012
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 21:01    #25
Wg. moich obliczeń to

1.Azarenka 8880
2.Radwańska 8530

Dalej pewnie Szarapowa i Williams.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.07.2012 o godz. 00:13

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 18:22    #26
Po dzisiejszym meczu z Azarenka, można być dumnym z Agi. Grala pewnie i bez wątpienia jest w formie. Szkoda tylko ze nie przełożyło się to na wynik, bo 6:3, 6:3 nie odwzorowywuje meczu. ;/ No ale bywa... Licze na to ze Aga wejdzie do pierwszej trojki i pokona w końcu Azarenke ;)

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 18:32    #27
Nie lubię zbytnio kobiecego tenisa, wolę męski, bardziej dynamiczny.
Ale mogę powiedzieć, że Urszula za niedługo będzie na równi z Agnieszką, a w końcu ją wyprzedzi ;)
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 19:30    #28
Na męski tez się czasem popatrzy, aczkolwiek tam jakoś nie możemy odnieść sukcesu na miarę Radwańskiej. Co prawda jest ten cały Janowicz, natomiast jego ostatnia forma jest pod znakiem zapytania. Dobrze byłoby aby coś tam wygrał ale na razie możemy liczyć tylko na Age. Co do Uli, to ma talent i pokazała to nie tylko w meczu z Vinci, ale również w przegranym meczu z Williams. Potrzeba jej tylko regularności w przebijaniu piłek i zwycięstwa w jakimś turnieju.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 19:57    #29
Ula moim zdaniem gra lepszy tenis od Radwańskiej tyle, że nie potrafi tej formy ustabilizować na odpowiednim poziomie. Zdarzają się jej mecze świetne, ale zdarzają też "klopsy".
Jerzyk tak samo, ma wielki talent, który eksplodował pod koniec zeszłego roku i eksploduje pewnie jeszcze nie raz. Dobry trener, mniej nacisku ze strony mediów i da rade. Federer (zresztą mój ulubiony tenisista) też na początku miał problemy w Wielkim Szlemie mimo, że umiał pokonać tenisistów z czołówki rankingu. Ustabilizować formę, grać w turniejach średniej rangi (chyba najlepsze wyjście, rywale na poziomie tak czy siak, a wygrane w takich pografią dodać pewności siebie) i z czasem awansować jak najwyżej w rankingu i dochodzić jak najdalej na AO, RG, W czy US :P
A, może jeszcze coś Kubot pokaże (w czasie Pucharu Davisa zagrał ostatni świetny mecz) pomimo swojego wieku ;)
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 20:42    #30
Owszem. Pamiętam świetny mecz Uli z Bartoli. Potrafiła ograć nawet Ane Ivanovic, była liderkę rankingu WTA. No ale, zdarzają się jej również porażki. Z gorsza Sofia Arvidsson na przykład. Dlatego dopóki nie ustabilizuje swojej formy a także swoich zagrań, to nie ma co liczyć na czołową 30. Ważne ze coś tam się jej udaje. Talent ma . Może nawet i większy od swojej starszej siostry ;)

Co do mediów zgodzę się. Takie naciskanie na Janowicza nie jest dobre. Fajnie ze w poprzednim roku pokazał się z dobrej strony czy to na Wimbledonie czy tez w Paryżu, no ale trzeba dać chłopakowi czasu i spokoju. Byc może ponownie eksploduje talentem i nas zaskoczy. Słyszałem już parę złośliwości w jego kierunku, na przykład takie, ze umie grac tylko w turniejach halowych. Ale takie wypowiedzi raczej świadczą o wybitnym braku wiedzy na temat tenisa. Myślę ze Janowicz ma szanse dojść daleko na Wimbledonie. Może nie do finału, ale ćwierćfinał a nawet półfinał jest całkiem możliwy. Kubot? Dla mnie ten tenisista jest już skończony. Owszem, super grał w meczu ze Słowenią, ale poza tym jego forma to wielka niewiadoma. No i przede wszystkim ten wiek.... Gdyby był z 5 lat młodszy to pewnie jeszcze by coś osiągnął. A tak to....

Jutro pojedynek Azarenki z Williams. Nie wiem czy obejrzę - nie lubię tego wycia i takiego tenisa. ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.