kadra niemiec a save na 2 PC

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2011, 21:52    Pytanie
witam! mam dla was ciekawa sprawe do skomentowania, otoz sluchajcie: mam fm'a 09 zainstalowanego na 2 kompach. na obu kompach mam poprawionego fejka z kadra niemiec. dzis gralem na PC nr 1 poczym musialem skorzystac z PC nr 2. skopiowalem save i wgralem go na PC nr 2. save na PC1 ma org kadre niemiec gdzie ten sam save na PC2 juz nie ma tej kadry mimo tak jak mowilem wczesniej na obu PC fejk jest wylaczony. co Wy na to? jakies rady uwagi itd?
Shaken, not stirred

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 22:15    #1
Odinstaluj grę na tym drugim kompie, zainstaluj od nowa, przerzuć jeszcze raz fejki i odpal sava. Miałem nieco podobny problem (tyle że gra tyczyła się jednego kompa) i reinstal pomógł.

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2011 13:46    #2
Niestety nie pomoglo. Jedyna rada to chyba grac bez kopiowania save'a na inny PC.
Shaken, not stirred

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.