Cd-key do FM09

 piotrekksc Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2007
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010, 16:01    Pytanie
Witam! Mam maly problem kupilem kiedys FM09 zainstalowalem i pogralem troche. Jednak mialem problem z kompem i musialem zformatowac dysk. Chce teraz ponownie zainstalowac gre ale zgubilem do niego ta karteczke na ktorej byl key zapisanay. Czy jest jakas szansa zeby to odzyskac. Prosze o pomoc bo musze sobie pograc w moja ukochana gre. dzieki za kazda pomoc
.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:04    #1
Jasne, musisz po prostu znaleźć kartkę. Albo lepiej kupić sobie FM-a, nie jest aż taki drogi. Pozdrawiam.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 N-Dubz Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:05    #2
A Swistak siedzi i zawija je w sreberka...

Ja wczoraj mialem slonia na lancuchu ale uciekl mi na spacerze.

Zgubiles key i co zrobic ? Odpowiedz brzmi : Byc bardziej odpowiedzialnym, a tak miedzi nami to nie blefuj, tak wiem, trudno w googlach znalezc key'a do FM 2009 wiec piszesz tutaj :)

Pozdrawiam.

 piotrekksc Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2007
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:07    #3
No niewiem jak mam ci udowodnic ze mam nawet lezy kolomnie opakowanie z orginalnej gry. Co roku kupuje orginala. Wiec niewiem w czym problem wlasnie zaczolem szukac wlasnie na google. Wiec zaraz moze cos trafie.

 N-Dubz Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:08    #4
PS. Przepraszam wlasnie dostalem upomnienie : Zachecanie do piractwa.

Proponuje adminowi czy moderatorowi wrocic sie do podstawowki i nauczyc sie czytania ze zrozumieniem... wielki ogar ;)

Jak widac trudno tu o sarkazm ;]

Pozdrawiam ;]

A co do tematu, tak jak Bolson napisal FM 2009 kosztuje niecale 30zl teraz...

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:08    #5
Spora ta karteczka była, bo ma jakieś 48 stron... Aczkolwiek zamiast szukać w googlach, co może zakończyc się czymś gorszym niż reakcjonista dla kolegi wyżej (ja rozumiem sarkazm, ale są tacy co nie rozumieją, więc za brak wyobraźni masz tego reakcjonistę), polecam spróbować zadzwonić do dystrybutora gry.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.03.2010 o godz. 16:10

"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 N-Dubz Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:13    #6
ten pomysl ze dzwonienem to traki od dupy wziety, bo zadzwoni i co powie ze zgubil keya ? Nie udowodni ze kupil gre bo na pudelku nie ma zadnych identyfikatorow.

A co do reakcjonisty, nie napisalem ze : ma szukac w googlach, tylko ze pewnie szukal i nie znalazl.

Tak na marginesie.

 del3 Młody aktywista

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2008
Skąd: Mechnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:14    #7
a nie lepiej ściągnąć to ? http://www.cmrev(...)3_1.html

Użytkownik uznał post za pomocny

Go, Go, Go The Gunners !

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:15    #8
Może mieć paragon ze sprzedaży, poza tym chyba na podstawie kodu kreskowego można uznać, że jest oryginalny, pomijam to, że okazanie pudełka z grą jest niejako dowodem oryginalności.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 N-Dubz Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2010 16:17    #9
Bolsonie, przypominam ci gdzie znajduje sie siedziba SI, z reszta tyle zachodu nawet im by sie nie chcialo chlopakowi pomagac...

Idz do epmiku wez 3 dyszki i kupisz.

Paragon ? Na pewno zachowal przez rok paragon ( czy tam kiedy kupil ) skoro zgubil ksiazeczke z keyem...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.