Wymiana murawy

 legia Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2007
Skąd: Gliwice/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2009, 08:55    Pytanie
Mam taką opcje WYMINA MURAWY . Kiedy powinienem ją stosować i co ona wogule daje??

 fbd Młody aktywista

Postów: 225
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Bombla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2009 17:46    #20
Gram 8 sezon Benficą i jeszcze ani razu nie wymieniałem murawy. Jakoś nie zauważyłem wpływu złego stanu murawy na moją grę. Chyba jest to kolejny aspekt w FMie, który jest a nie ma żadnego znaczenia.
The colors of a rainbow, so pretty in the sky!

Ludzie, uśmiechnijcie się!

 p0rnstar Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2008
Skąd: Zadupie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2009 18:04    #21
Tak powaznie...kiedys byl opisywany ten sam problem i wymiana murawy ma znaczenie . Kiepski stan murawy wplywa na sposob rozgrywania pilki i moze miec wplyw na czestsze kontuzje podczas meczu naszych zawodnikow dlatego przy zlym stanie murawy trzeba poprosic o jej wymiane zaraz po ukonczeniu sezonu ! Nigdny nie mialem z tym problemu wiec nie wiem dlaczego u niektorych on wystepuje .Czyzby crackowana gra ??

 pchela123 Młody aktywista

Postów: 392
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2009 21:42    #22
[quote=legia]Mam taką opcje WYMINA MURAWY . Kiedy powinienem ją stosować i co ona wogule daje??[/quote]

Legia odpisałem Ci w poprzednim poście :)

 snail7 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 01:02    #23
Zrozumta ludzie jedną rzecz. Nie chce mi się cytować, ale kilka osób z Was pisało, że chcą wymienić murawę, a zarząd się nie zgadza twierdząc, że nie ma takiej potrzeby... otóż jeśli macie stan murawy dobry lub bardzo dobry to po kiego chcecie ją wymieniać?
choć byście codziennie chodzili do prezesa i włazili mu ... to i tak się nie zgodzi na tę operację, bo była by ona bez sensu.
Tak więc do wszystkich zagubionych jeszcze raz. Przed prośbą o wymianę murawy wchodzimy w zakładkę "informację" i tam w "stadion/obiekty" -> "stan murawy"

 pttw Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2012 19:56    #24
Gram Zagłębiem Lublin, wymieniłem murawę po pierwszym sezonie, minęło kolejne 1.5 sezonu stan murawy "fatalny", idę do zarządu i nie mogę zapytać o ponowną wymianę (opcja dialogowa na szaro) pomimo że wszystkie finanse w klubie są stabilne (15k zapasu do limitu pensji, 1mln niewykorzystany na transfery, 5mln funtów na koncie). Ktoś może wie dlaczego?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.