Zrobiony w ciula przez CDPROJEKT

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006, 19:05    Pytanie
Mam wszystko w dupie. Ściagam pirata. Zamówiełm grę przez GRAM.PL i dostałem ładne pudełko, a w Nim co..... NIC!!!. Zero płyty z grą. Tylko jakieś badziewne książeczki. A dział obsługi klienta pracuje tylko od 9 do 17. Więc kurwa nic nie załatwię przed poniedziałkiem. I jeszcze kurwa etykietka. Masz kurwa gwarancje, że w pudełku niczego nie brakuje. Śmiech na sali. Pieprze wszystko. Mogę dostać bana. W nocy będę grał w pirata. Nara.

 giersik Przodownik pracy

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:11    #1
No to masz problem. Było sprawdzic od razu, kiedy jeszcze kurier był w drzwiach. Teraz to sobie możesz tylko pobluzgać. Ale ci się nie dziwię, że tak reagujesz. Proponuje nie dawać bana.

Użytkownik uznał post za pomocny

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:13    #2
Człowieku to weż coś napisz na meila do gram.pl bo to chamstwo

Użytkownik uznał post za pomocny

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:14    #3
Mogłeś nieprzeklinać ale rozumiem twoiom flustracia ja też bym sie pwenie zachował
P.S sory za 2 posty

 AleXand3r Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: ***
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:17    #4
Nie no,na leb!Zeby takie rzeczy robic!W naszym kraju prawo jest tak porypane,ze watpie abys dostal nowa gre po zareklamowaniu jej.A to dlatego ,ze beda ci wmawiac,ze sobie przywlaszczyles plytke i chcesz im dac puste pudelko a inm bedzie szkoda stracic o jedna plytke wiecej.Przykro ze tak sie dzieje.Powodzenia w tej sprawie !Udup ich :)

Użytkownik uznał post za pomocny

wilhelm Proletariat

0
20.10.2006 19:18    #5
prawda jest taka, ze w polsce instytucja preorderow nie byla i przez dlugi czas nie bedzie dzialac normalnie... pamietam jeszcze jak zamowilem baldurs gate'a i dostalem go 2 dni pozniej jak pojawil sie w sklepie....

Użytkownik uznał post za pomocny

 Pioro Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2004
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:32    #6
Jest premiera a ja nadalnie dostalem gry !!!!!!! Co za porazka :( a to odpowiedz z gram.pl "jest nam niezmiernie przykro i bardzo przepraszam za klopoty, ktore spowodowalismy. wszystkim zamawiajacym, ktorych przesylki nie wyszly na czas, obiecujemy takze dodatkowy bonus, o ktorym poinformujemy w oddzielnym mailu" Ta juz widze ten bonus pewnie kaktus na rece. Pozdrawiam szczesliwcow ktorzy moga juz grac. I nigdy wiecej juz nic u nich nie zamowie.

Użytkownik uznał post za pomocny

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:50    #7
A najgorsze w tym wszytskim jest to, ze zamówiełem 2 gry. Dla siebie i dla kuzyna. On miał grę w pudełku a ja nie. Ale przynajmniej ściągnę od niego spolszczenie to mojego pirata, którego już mam (od kolegi). Ide grac.

BTW Poszedł już list z reklamacją do gram.pl. Na szczęście otwierałem tę grę przy świadkach. Koledzy z pracy i kuzyn. Więc w razie czego spotkam się z CDProjekt w sądzie. Nie dam z Siebie robić idioty. A do tego czasu gram w pirata. W końcu za niego zapłaciłem. Dokładnie 85,35zł (170,70 zł na pół) więc mi się coś należy. POzdrawiam.

 RyBa19 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: Dzierzgoń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:55    #8
sefko1 bardzo dobrze Ciebie rozumiem! sam jeszcze giery nie dostałem. No zobaczymy jak moja przyjdzie!! bede musiał tak samo zrobic i otworzyc przy swiadkach!!

Użytkownik uznał post za pomocny

 Cheva Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2006
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2006 19:56    #9
A to świniaki. Ja odrazu wiedziałem żeby nie zamawiać z tej "niesamowitej promocji Gram.pl".
Zawsze wybieram bardziej profesjonalne i sprawdzone sklepy internetowe.
A co do tego chamstwa Cd Project to współczuje ci Sefko trzymaj sie pokaż im!
Pozdrawiam

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.