ZNAJOMOŚĆ TAKTYKI FM2013

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2013, 21:23    #1
Witam. Nie wiem, czy ten temat był już poruszany, ale chciałbym się coś dowiedzieć o znajomości taktyki przez zawodników. Ja wiem, że to jest niebieski pasek po lewej stronie i czym bardziej piłkarze ją znają, tym lepiej. Mi mianowicie chodzi o spadek tej znajomości wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Na koniec sezonu i podczas urlopów pasek był niebieski na maxa, a gdy tylko piłkarze wrócili z urlopów - CIABACH!!! Znajomość spadła i jest równa prawie zeru... W FM12 takich przypadków nie miałem, dopiero w FM13 się z tym spotykam. Ma ktoś z Was jakieś wieści na ten temat? Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi.Pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2013 22:18    #2
Myślę, że związane jest to z
a) nowymi graczami, którzy przybyli do klubu
b) rozeznaniem asystenta; gdy zawodnicy są na urlopie uważa on że piłkarze nadal dobrze znają taksę a jak już ich widzi na treningach zmienia o tym zdanie
c) jakiś mini bug :D

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2013 22:33    #3
Fakt, przybyło 5 nowych obrońców. Wrzuciłem teraz ogólny na taktykę i atrybutów na taktykę. Po pierwszym tygodniu trochę podskoczyło, więc chyba ''problem solved'' ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2013 23:05    #4
taktyka sama się wbije jak nic przy niej nie będziesz majstrował. Trening taktyczny wspiera atrybuty taktyczne a nie taktykę drużynową... takie ostatnio mam wrażenie. Rób jak uważasz ;)

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2013 06:34    #5
Trening meczowy na maxa, priorytet: tylko taktyka, przygotowania do meczu: tylko taktyka. Trening ogólny:zgranie, trening tygodniowy:zgranie, obciążenie przeciętne/wysokie.W przerwie na mecze reprezentacji rozegrałem trzy sparingi i znajomość poszła prawie na maxa. Choć dalej do końca nie wiem, dlaczego spadła prawie do zera ;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2013 08:05    #6
możesz dać nawet b. wysokie - jeśli tylko inne wartości są na minimum średnim poziomie, nie powinieneś mieć wynikowej katastrofy. Ja tak musiałem w swoim Realu zrobić - wszystko szło fajnie cacy, a w 3 mecze 7 goli w plecy (Getafe, Juve, Bilbao) - mocny docisk na defensywę i nagle cisza się zrobiła :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.