Zmiana rywali klubu

 Tomasson1204 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2010
Skąd: Gąsienica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2012, 12:28    #1
Witam!
Pytam bardziej doświadczonych graczy, którzy już nie raz zagrali kilkanaście czy też kilkadziesiąt sezonów ulubionym klubem o to czy po jakimś czasie wskutek jakiegokolwiek wydarzenia mogą się nam zmienić rywale klubu? Np. gram obecnie Nottinhgam Forest, które wśród swoich rywali ma Derby, Notts Co, Mansfield i coś tam jeszcze :) Zasadniczo udało mi się moimi gwiazdami awansować do Premier League toteż szansa na trafienie któregoś z tych rywali jest znikoma. Przez 2 sezony gry w najwyższej klasie rozgrywkowej nie trafiłem na żadnego. A jednak lubię czasem zobaczyć te nagłówki "Kibicie zachwyceni zwycięstwem nad największymi rywalami" czy coś takiego. Dlatego z nadzieją pytam czy jako, że zmieniają się gwiazdy, legendy czy ulubieńcy klubu to może rywale także podlegają tej zasadzie :)

Pozdrawiam

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2012 12:36    #2
Mecze derbowe można edytować tylko w edytorze oficjalnym, natomiast z rywalami poradzi sobie spokojnie FMRTE.

 Tomasson1204 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2010
Skąd: Gąsienica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:06    #3
Uprzejmie dziękuję, mimo wszystko nie chcę bawić się w edytorze i pytam czy sama gra jest w stanie coś takiego zmienić pod wpływem czasu. Taka była istota mego pytania

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:29    #4
Według mnie nie jest to możliwe, ale pewności nie mam.
Amen

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:37    #5
Raczej wątpie. W FM 12 rozegrałem dwie długie kariery (Realem i Tottenhamem) i w żdanym z tych klubów po 9 sezonach żaden rywal nie przybył ani nie ubył. Natomiast mam wrażenie że owe wartości rywali moga być zmienne, bo jak wiadomo FM wyraża rywala w wartościach, np 100 - najwieksi rywale przykład: Barsa, - Real czy też Arsenal - Tottenham, natomiast w rubryce pozostali rywale są kluby których wartość wynosi chyba 80 w dół, Wydaje mi się ze z biegiem czasu te wartości moga być zmienne, choć nie jestem pewien.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:43    #6
Kiedyś miałem przypadek, w którym zespół będący w Pozostałych rywalach po paru sezonach gry znalazł się w Głównych rywalach.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.