Zmiana potencjału.

 tomek3di Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012, 20:48    #1
Mam pytanie podczas mojej "Przygody" trafilem na pewna sytuacje gdzie przy zakupie (Zaznaczam nie jest to junior) Zawodnika 24 lata jego potencjał wynosi na 3,5 gwiazdki a aktualne umiejętności wynosiły 2,5 i po 2 sezonach nagle sprawdzam i (Pomimo tego że jakiegoś zauważalnego spadku statystyk nie zauwazylem) ma Aktualne i potencjalne Um na poziomie 2 gwiazdek... dlatego sie pytam dlaczego tak sie stalo .... Zauwazylem tez taki spadek przy niektórych zawodnikach... i jeszcze jedna rzecz Jak sprawdzam zawodników spoza mojego klubu to tak jak 2 sezony wczesniej tak i do teraz ich Potencjalne Um i aktualne sa na tym samym poziomie.

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 21:34    #2
Gwiazdki zależą od poziomu całego zespołu (im lepszy zespół tym bardziej rygorystyczne kryteria, np. zawodnik oceniany przez Wigan może mieć 4 gwiazdki, ale już przez Arsenal tylko 3) oraz od celów stawianych przed zespołem (weź jakiś słaby zespół i zobacz, jak się zmieni ocena graczy przy walce o utrzymanie a walce o zwycięstwo). Dlatego zawodnicy będący wcześniej w klubie mogą zaliczyć spadek w ilości gwiazdek w miarę rośnięcie siły drużyny. Albo twojemu asystentowi podrósł/zmalał atrybut oceny umiejętności/potencjału.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.07.2012 o godz. 21:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.