Zdjęcia stadionów w profilu drużyny

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015, 22:52    Pytanie
Witam
Ściągnąłem dodatki graficzne do najnowszego efema. I nadmienie, że coś takiego miałem już w FM 14, ale nie posiadam go już na komputerze i teraz nie wiem jaką powinno to posiadać ścieżkę, aby pasowało w grze. Chodzi mi dokładnie oto, że gdy wchodząc na profil drużyny, wyświetlało mi informację w jakiej lidze, jakie pozycje, kluczowy personel i inne duperele, a obok widniało zdjęcie stadionu drużyny, pojemność jaką posiadają niooo i wszystko co jest zawarte w grze w owym oknie. To samo chciałem wgrać do najnowszej gry. I dodam, że odświeżanie skórki i odznaczenie buforu odpada, bo loga, zdjęcia i reszta graficznie działa, nawet backgroundy. W dodatku odpaliłem to na defaultowym skinie, więc tutaj też bym się nie doszukiwał problemu. Ewidentnie chodzi o ścieżkę. Bo ani to w background folder nie wpakować, bo tłem to nie jest, bardziej coś w pictures/stadiums teraz mi wpadło do głowy, ale też nie mam pojęcia, czy to będzie dobre. Ktoś ma jakąś radę? ;)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2015 20:43    #1
Chodzi o coś takiego? http://www.cmrev(...)014.html
Dodatek musi być w folderze graphics czy dalszą ścieżkę będziesz mieć graphics/pictures/stadiums czy graphics/stadiony to już nie ma znaczenia.
Na domyślnej skórce to działa jedynie w trybie classic, skórka w normalnym trybie tego nie pokazuje. Potrzeba skórki stworzonej przez gracza.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.