Zbyt wysoki budżet transferowy.

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014, 15:28    Pytanie
Witam
Gram Legią i spotkała mnie nietypowa (przynajmniej da mnie) sytuacja. A mianowicie Leśnodorski dał mi na budżet wynagrodzeń aż 80 mln funtów (zamieniłem to na 65 mln funtów wynagrodzeń i 15 mln funtów na transfery). Nie mam nowych sponsorów, w bazie danych zmieniałem tylko nazwę stadionu na "Stadion Wojska Polskiego". Dziwi mnie ta sytuacja. Może ktoś z was też się z czymś takim spotkał? Od razu mówię, że całkowity budżet klubu wynosi 8 mln, a prognozy przewidują 11 mln.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014 19:47    #1
Może sie Boguś po biegu na kilkaset metrów (taki bieg, jak w stylu Grzesia Laty i jego 3 sekund na "setkę";) pomylił z przecinkiem? Bo to aż na kpinę zakrawa, jeśli na starcie (albo na bug). A jeśli later on w grze - no to mogło się zdarzyć, choć i tak nie ma taki ruch sensu - narób 60 mln funtów długu, bo masz tyle kasy na transfery :D

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014 21:54    #2
No właśnie to pierwszy sezon i taki bug. I przez ten save mi zbrzydł bo mam mnóstwo pieniędzy, a nie mogę ich wydać.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2014 13:10    #3
A jakby tak zacząć grę od nowa? Pisałem tutaj odpowiedź o możliwości skorygowania tego za pomocą FMRTE - może obsługa nie lubi czitów :D
No, i czity to ostateczna ostateczność, możesz sobie sejwa zepsuć. Jeśli po resecie będzie zaś to samo, to może babole z jakiegoś dodatku to powodują?

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2014 15:02    #4
Może, może. Zobaczę. Teraz szukam dodatku z II ligą bo po ostatnim meczu natchnęło mnie do gry klubem z mojego miasta.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.