Zawodnik szuka nowych wyzwań.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2010, 13:47    Pytanie
Nie mogłem znaleźć takiego tematu więc założyłem nowy.
Przyszedłem dopiero do nowego klubu i jeden z podstawowych zawodników stwierdził, że szuka nowych wyzwań i chce odejść z klubu.
Czy jest jakiś sposób, by mu to skutecznie wybić z głowy?
by dooomiiin

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2010 14:04    #1
Przy dobrej rozmowie z piłkarzem można mu wyperswadować zmianę klubu, jeżeli nadal będzie upierał się, że chcę odejść to możesz poczekać aż mu minie ;)

Ja tak miałem z jednym piłkarzem, który na początku sezonu chciał odejść, nawet zażądał, abym umieścił go na listę transferową, (zgodziłem się) po sezonie chyba zrozumiał swój błąd, bo poprosił o zdjęcie go z listy transferowej.

I żyli długo i szczęśliwie... ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2010 14:08    #2
Jeśli powiedział to w czasie, gdy Ty byłeś już w klubie, to możesz zareagować na jego wypowiedź i go przekonać. Poza tym niestety Twoje możliwości są znikome (ach ta rozbudowana interakcja...), w sumie sprowadzają się do tego, że powinieneś wystawiać go jak najczęściej, najlepiej ciągle wygrywać i zdobywać co się da. Może to + przeczekanie (w FM większość problemów można tak rozwiązać) sprawią, że zmieni zdanie. Ewentualnie nowy, gigantyczny kontrakt. Niestety Twoje szanse na to, żeby został w klubie i był zadowolony są małe.

Może jeszcze jeden pomysł - wystawić go na listę transferową. Jeśli przez pół roku lub rok nikt się nim nie zainteresuje, to może zmienić zdanie. Gorzej jak zaraz zleci się chmara chętnych...

Użytkownik uznał post za pomocny

Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2010 14:52    #3
U mnie często bywa tak, że gdy dostajesz informację, że zawodnik powiedział w jednym gdzieś (na łamach prasy), że szuka nowych wyzwań, chce odejść z klubu, możesz zareagować na wypowiedź i zaznaczyć opcję ,że Twoim celem jest aby każdy zawodnik mógł u Ciebie zaspokoić swe ambicje (czy jakoś tak). Bardzo często działa. Poza tym, jak wspomnieli koledzy wcześniej - nowy kontrakt (szczególnie na samym początku okna transferowego, będziesz mógł odrzucać wszystkie propozycje bez jego niezadowolenia) lub wystawienie na listę transferową (chociaż ja tego nie stosuję.
Jest jeszcze jeden myk. Miałem tak jakiś czas temu z Modriciem, który płakał, że chce odejść, a ja go za Chiny nie chciałem puścić i odrzucałem duże oferty, co wzbudzało jego niezadowolenie. W końcu przyszła oferta 40mln chyba od Interu i prezes klubu zgodził się, nie miałem nic do gadania. To z kolei wzbudziło moje niezadowolenie. Oczywiście Modrić zgodził się i już miał przejść do Interu, gdy przyszła ostatnia informacja o tym, że transfer może zostać zawarty i na dole opcje zatwierdź lub anuluj. Ja wybrałem tą druga, piłkarz został u mnie, bez żadnego niezadowolenia.;)
Pozdrawiam

Użytkownik uznał post za pomocny

 Me4You Młody aktywista

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2010
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2010 19:51    #4
Jeżeli twoj klub będzie grał w pucharach Europejskich to po czasie nie będzie
już chciał opuszczać klubu, ponieważ nowym wezwaniem okażą się właśnie międzynarodowe rozgrywki, ale też możesz go namówić do tego by nie odchodził.

Użytkownik uznał post za pomocny

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2010 10:41    #5
Dzięki wielkie panowie za rady, ale niestety nic to nie dało...
Kontraktu nie chce podpisać, na listę transferową nie mam co go wystawiać bo i bez tego jest nim duże zainteresowanie, nawet wygrałem ligę i Ligę Europejską i to nic nie dało.
by dooomiiin

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2010 16:15    #6
To, że wygrałeś ligę i LE to dla niego dużo nie znaczy, ja wygrałem ligę i LM i piłkarze marudzili. Bądź konsekwentny, możesz robić tak jak opisałem Ci w poprzednim poście na przykładzie z Modriciem, z drugiej strony może go sprzedaj? Kupisz młodszego, tańszego i bardziej utalentowanego.
Możesz też najzwyczajniej w świecie po prostu odrzucać oferty co wzbudzi jego niezadowolenie, które może (nie musi) minąć.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2010 18:27    #7
Heh właśnie go sprzedałem:D poszedł do ManU za 35 mln euro:D i właśnie planuję kupno kilku młodych, perspektywicznych zawodników.
by dooomiiin

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2010 11:35    #8
Z niewolnika nie ma pracownika ;) Jak korzystam z G'Scouta to mam co sezon plagę niezadowolonych. Dzieje się tak, bo reputacja klubu rośnie dużo wolniej niż reputacja utalentowanego rozwijającego się piłkarza.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2010 12:07    #9
Z tym niewolnikiem to bym się jednak nie zgodził. Ów zawodnik został wybrany najlepszym graczem sezonu w lidze, był najlepszym strzelcem i asystentem w zespole. Z resztą był kiedyś artykuł o wpływie niezadowolenia na grę zawodników.
by dooomiiin

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.