Zawodnik nie lubi asystenta.

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009, 19:58    Pytanie
Jak w temacie. Mój podstawowy obrońca po trzech latach spędzonych w zespole stwierdził, że nie lubi mojego asystenta. Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu?
Szczerze mówiąc pierwszy raz się z tym spotkałem...
by dooomiiin

 snail7 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 02:13    #10
Zły tok myślenia Panowie.
Zastanówmy się najpierw czemu zespół nie akceptuje asystenta.
Opcja A: asystent ma wysoki współczynnik ekscentryczności, kontrowersyjności czy czego tam. - jednym wyjściem jest go wywalić, bo będzie sprawiał problemy zawsze.
Opcja B: asystent nie wywiązuje się według zawodników z powierzonych mu funkcji w stopniu co najmniej dobrym :)
np. udziela złych odpowiedzi na konferencjach prasowych
np. prowadzi złe rozmowy motywacyjne przed, w trakcie i po meczu
Jeśli dałeś któryś z tych obowiązków asystentowi, bądź jeździsz na urlopy to masz dwie opcje
Opcja A: wywalić asystenta
Opcja B: zwolnić go z obowiązków, których nie umie wykonywać i robić TO do końca życia za niego (bez skojarzeń) ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.10.2009 o godz. 02:14

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 12:54    #11
wydaje mi sie ze jest to spowodowane ze od czasu do czasu bierzesz jak masz mecz na urop i mecz prowadzi asystent... ja tak mialem jak bralem w meczach pucharowych ze slabymi zespolami na urlop to zawodnik nie lubil asystenta bo twierdzil ze zle prowadzi rozmowy motywacyjne w przerwie i po meczu...
(L)

 Ichimaru Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 20:18    #12
Nic ci nie bedzie zostaw go !! przejdzie im !! :):) miałem takich sytuacji łooo duzo :):)
CFC <3

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2009 21:36    #13
Heh w końcu im przeszło;) Wszystkim;)

snail7 to było spowodowane najprawdopodobniej opcją A, ponieważ sam prowadzę wszystkie mecze i nie jeżdżę na urlopy;)
No ale jak napisałem w końcu im przeszło i od 3 sezonów jest git;)
by dooomiiin

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.