Strona

Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 RIDS Partyzant

Postów: 299
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2008
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2010 23:45    #41
[quote2=Jacko][quote=RIDS]Otóż, że panuje tu chaos, proponowałbym jakiegoś schematu np.
Wersja gry: FM 2010
Zespół który prowadzę(kraj i liga):Lech Poznań(Polska Ekstraklasa)
Pozycja:Napastnik
Wiek:18 lat
Cena wyjściowa:100000 Euro
Cena maksymalna:250000 Euro
ew.
Narodowość: Serb
Dodatkowe: Obywatel UE
To był tylko przykład. Ale żeby nie zasyfiać tego tematu, taki schemat by się przydał.
[/quote]
Chcesz schematem to sobie szukaj w talentach, wpisujesz i masz.[/quote2]

A czasem może tam nie być danego talentu, albo po prostu ktoś szuka doświadczonego gracza? Po za tym lepsze coś takiego, niż pytanie się po kilka razy: "jaka liga?", "jaki kraj?", "za ile?".
Zapraszam wszystkich graczy CS 1.6 na serwer CsSniper[JailBreak] @OwnServer.pl !!!
IP: 188.165.209.38:25088. O szczegóły pisać na PRIV!

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2010 23:48    #42
pamiętam jacko, ale gra to co innego. ile by mi zajęło uczenie go nowej pozycji? sezon? dwa?
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 00:12    #43
Skuteczny napastnik potrzebny od zaraz, do Premiership. Taki, który nie naparza w bramkarza rywali z każdej pozycji. Nie ważne w jakim gra stylu, ma strzelać bramki. Tylko nie piszcie Torres, Villa czy Rooney.

I może środkowy obrońca dobrze grający głową i skuteczny w odbiorze.

Cena jednego i drugiego tak 10-15 mln €
"To tylko Internet k*rwa."

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 00:24    #44
Milevskiy i Ashton. Carrico i Shawcross, Rodriguez.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 00:28    #45
Welliton, Paloschi, Morimoto, Cardozo (Aczkolwiek w tym FMie to nawet Aguero, ma problem zapierdzielić w róg bramy i ładuje w jana :P).

A na OSa Kryvtsov (ale, zależy jak się wygeneruje :P u mnie ma odbiór 19, krycie 16, a na innej grze po 14 :c :P), David Luiz, Breno

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2010 o godz. 00:29

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 00:33    #46
Kryvtsov jest drogi jak... przynajmniej jak na Białorusina. Dobry jest też
Badstuber, tyle, że z Bayernu, ale do wyciągnięcia.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Margo Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2009
Skąd: Skwierzyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 01:18    #47
Szemku nie polecam Milveskiego i Lavezziego. W sumie wydałem na nich 30mln i mieli być duetem marzeń, ale po sezonie poszli za 5mln jeden z oczywistych względów.

Adriano (ten z Interu, obecnie Flamengo), Nilmar, Remy, Gyan, GIGNAC ( u mnie w Tottehhamie dostał Złotą Piłkę w pierwszym sezonie, więc raczej się spisze). Ewentualnie Mandzukić.

Na obronę Otamendi, Sakho, Bayal i Miranda.


Ja pilnie potrzebuję wzmocnień do Newcastle. Wywalczyłem awans do Premiership i chciałbym z łatwością się utrzymać. Szukam wzmocnień na każdą pozycję opróćz BR. Cena w graniach 2-3mln E.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 01:36    #48
[quote=Jacko]Kryvtsov jest drogi jak... przynajmniej jak na Białorusina. Dobry jest też
Badstuber, tyle, że z Bayernu, ale do wyciągnięcia.[/quote]

Ukraińca :P Drogi? 3 mln w 2 sezonie kosztuje. Przynajmniej u mnie, a natomiast Badstuber akurat jest drogi.

 loswroblitos Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2007
Skąd: Krasnystaw
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 08:25    #49
szemek7 Cordozo z Benfici i tylko on na początku to wzięcia za ok 8 mln E a rządził aż sam się zdziwiłem.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2010 11:07    #50
[quote=Margo]Szemku nie polecam Milveskiego i Lavezziego. W sumie wydałem na nich 30mln i mieli być duetem marzeń, ale po sezonie poszli za 5mln jeden z oczywistych względów.

Adriano (ten z Interu, obecnie Flamengo), Nilmar, Remy, Gyan, GIGNAC ( u mnie w Tottehhamie dostał Złotą Piłkę w pierwszym sezonie, więc raczej się spisze). Ewentualnie Mandzukić.

Na obronę Otamendi, Sakho, Bayal i Miranda.


Ja pilnie potrzebuję wzmocnień do Newcastle. Wywalczyłem awans do Premiership i chciałbym z łatwością się utrzymać. Szukam wzmocnień na każdą pozycję opróćz BR. Cena w graniach 2-3mln E.[/quote]

Adriano?! Wiedziałem że to padnie. On jest beznadziejny, gra słabo, strzela mało, a do tego jest strasznie drogi.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.