Zasady Treningu

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2008, 21:45    Pytanie
Witam,dotąd grałem wyłącznie polską ligą i z tad moje pytanie : czy dla reżimu treningowego ma znaczenie to w jakiej lidze się gra?np. czy można stosować wyższe obciążenie dla ligi niemieckiej niż np cypryjskiej?..Czy opłaca się podział na formacje? Zawsze byłem zwolennikiem treningu dla całego zespołu bo wtedy moja drużyna mogła grać tak jak ja chciałem czyli szybko i ofensywnie ..ustawiałem dużo cw. technicznych ,gry w dziada ,5 na 5 na małym obszarze itp..w fm 2006 ostatnio zdecydowałem się na zmianę ,podzieliłem zespół na ofensywę ,defensywę i def/ofe aplikując tym formacją adekwatny trening do ich zadań na boisku ale mam wrażenie że zespół gra słabiej(dla oka) a ligowa pozycja przy już lepszych piłkarzach niż w ubiegłym sezonie tylko nieznacznie się polepszyła..i jakie znaczenie dla treningu ma przydział tych trenerów ? Ja mam ich całkiem sporo w moim sztabie,każdego przydzielam do ok 3 ćwiczeń ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym że przy gwiazdkach przydzielonych do danego atrybutu treningowego(np panowanie nad piłką) jest napisane np.lekko...czy chodzi tu o obciążenie ? bo jeśli tak to nic mi to nie daje gdy przesuwam suwak panowania nad piłką,dalej obciązenie jest równo wysokie

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2008 22:25    #1
nie pamietam o co chodziło w treningu do 06 moge ci powiedziec tylko że te gwiazdki to poziom treningu czyli im wiecej gwiazdek tym lepiej .... a no i trening nie ma znaczenia w jakiej lidze grasz

 ppłk Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2008 22:59    #2
[quote=sirmichal16]...czy chodzi tu o obciążenie ? [/quote]
tak, ale trenerów czyli łatwo można wywnioskować, że jeśli trener bedzie mial ciezko to efekty treningu będą gorsze xD

czy oplaca sie podzial na formacje??--- a tutaj wybór należy do Ciebie, ja osobiscie lubilem tworzyc swój wlasy trening ( podzial na formacje)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.09.2008 o godz. 22:59

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2008 07:58    #3
[quote=glosik1]nie pamietam o co chodziło w treningu do 06 moge ci powiedziec tylko że te gwiazdki to poziom treningu czyli im wiecej gwiazdek tym lepiej .... a no i trening nie ma znaczenia w jakiej lidze grasz[/quote]

Oczywiście, że ma znaczenie. Bo w Polsce, gdzie grasz mecz raz na ruski rok - czyli na tydzień możesz dac cięższy trening. Natomiast w Anglii, gdzie grasz do 3 dni ciężki trening sprawi, że będziesz mial zawodników z kondycją 90% ...

Jest sens tworzenia treningu dla formacji, bo przecież lewy obrońca nie będzie zbyt często strzelał, wiec po co ma marnować czas na trening strzelecki? Z drugiej strony ofensywni pomocnicy mogą odpuścić trenowanie odbioru - uda się przechwycić to się uda, a lepiej, żeby trenowali drybling i dośrodkowania.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2008 22:32    #4
ok,dzieki..a teraz z troche innej beczki bo nie chce juz nowego tematu zakladac..jezeli przez kilka sezonow zarząd allemanii rozbudowywal stadion(z 23tys do 33) a teraz rowniez zgodzil sie na to ale rada gminy zaoponowała,i nic z tego..czy wobec tego moge zapomniec juz o dalszej rozbudowie i nawet gdybym zdobyl mistzrostwo mial super finanse itd?

 devil11 Przodownik pracy

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2008 23:23    #5
Jeżeli będziesz odnosił sukcesy to z pewnośćią w którymś sezonie rada gminy zgodzi się na rozbudowe stadionu. Wiele razy mialem tak,iż np. rzez 2-3 lata z rzędu rada gminy się nie zgadzała na rozbudowe stadionu aż nagle w czerwcu kolejnego sezonu dostawalem newsu z informacją o rozbudowaniu stadonu.

 sirmichal16 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2006
Skąd: RADOM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2008 11:13    #6
w cm 03/04 i fm 2005 grając w obu przypadkach arką gdynia (chyba gdzies z 15 sezonow) rada gminy nigdy się nie zgodziła na rozbudowe mimo iż w pewnym momencie udało mi się przełamać prymat wisły i z roku na rok awansować do ligi mistrzów..to ma może związek z reputacją zarządu czy są po prostu jakieś ograniczenia?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.