Zacząc od totalnego zera

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014, 15:17    #1
Postanowiłem zacząć swoją przygodę odnośnie swojego profilu po raz drugi na swoim zapisie gdzie mam już rok 2145 i stworzyłem swój profil z doświadczeniem"niedzielnego piłkarza" by urozmaicić grę ale za nic nie mogę dostać pracy nawet w klubach 7 ligi angielskiej gdzie ich finanse są na bankructwie ? miałem do wyboru : amator , zawodowiec i jeszcze jakiś inny ale nie chce być już od razu na szczycie więc postanowiłem skasować dawny profil gdzie z reputacją światową ale doświadczeniem amatora już nigdzie nie mogłem dostać pracy a miałem gdzieś około 130 lat xD co sądzicie o tym "niedzielnym piłkarzu" ? jest szansa jakaś by z tego poziomu się wybić i w przyszłości prowadzić jakąś światową potęgę ? gram od x lat w tą grę ale odnośnie tych poziomów to nie bardzo wiem jaki jest ich mechanizm.Jak możecie doradźcie bo nie chce zaczynać od krajowej reputacji a tym bardziej światowej.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 15:20    #2
Nie lepiej stworzyć menadżera od razu w jakimś odpowiadającym Ci klubie, gdzie jest wakat na stanowisku?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 15:23    #3
Ale po co ? zarzuciłem sobie że chce zacząć jako bezrobotny i utrudnić sobie karierę i pytam czy jest jakaś szansa by na nowo utworzonym profilu o reputacji nieznanej i niedzielnego piłkarza coś wyszło ? bo póki co to składałem do wielu klubów ale coś nie idzie ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 15:27    #4
Po to, by nie tracić czasu, jeśli by nie wyszło. Jeśli niezły klub zatrudni anonimowego menadżera, będzie to też nierealne, a jeśli nie zatrudni Cię nikt - będzie to strata czasu =) Pozostaje wybrać najsłabszy, nie mający menadżera, i grać.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 15:30    #5
To w zasadzie mam rozumieć że ten"niedzielny piłkarz" nic mi nie da tak ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 15:34    #6
Tego to nie wiem, raz zacząłem bezrobotny, chyba jako "niedzielny piłkarz", i zatrudniono mnie w Warcie Poznań, ale miałem oferty z innych krajów, z najniższych dostępnych lig. Ale nie wiadomo, jak to będzie wyglądało w Twojej wersji gry, zwłaszcza gdy jest już taki odległy rok...

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 16:48    #7
Faktycznie jest ciężko o posadę nawet w 7 lidze angielskiej gdzie statusy klubów są na szczeblu zawodowym :) myślałem że udzielać się w mediach odnośnie trenerów ale takiej opcji nie ma ( przynajmniej jak nie ma się klubu ) muszę przyznać że o takie coś mi chodziło ale żeby tak ciężko ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 17:05    #8
Mniejsze doświadczenie nie tylko utrudnia znalezienie klubu, ale także samo jego prowadzenie. Więc nawet zaczynając grę od razu w jakimś klubie, będzie to miało wpływ na rozgrywkę.

 n0wak Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 17:18    #9
Czytalem ze majac najnizsza reputacje i zaczynajac bezrobotny mozesz bez problemu objac kluby z najslabszych lig jakie masz wlaczone. Moze cos sie zmienia w takim dalekim roku?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2014 17:27    #10
Wcześniej zaczynałem jako amator i rozpoczynałem rozgrywkę Manchesterem United także to była inna bajka i po zwolnieniu nie miałem problemów ze znalezieniem klubu a teraz postanowiłem jako bezrobotny i statusie niedzielnego piłkarza i mam reputację nieznaną i nawet wyśmiewają mnie w 7 lidze angielskiej :D zmieniło się dość sporo bo praktycznie nie mam w swojej grze klubu amatorskiego tylko same zawodowe ale nawet z reputacją regionalną jest ciężko chociaż w mediach gdy czytam że kogoś chcą zwolnić to moje nazwisko jest wśród kandydatów he
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.