Za dużo czerwonych kartek

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011, 18:38    Pytanie
Gram Feyenoordem i mam spory problem z dużą ilością czerwonych kartek... w połowie sezonu moi piłkarze maja już 11 cz.kartek,a najgorsze jest to że dostają je zazwyczaj ''kopiąc lub odpychając przeciwnika". Mam ustawiony normalny odbiór piłki ...
PS.Gdy daję zawodnikowi 2tyg. bez pensji to reaguje zarząd i mówi że ich to niepokoi ...

 Szotgun Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 21:03    #1
Ja byłem w podobnej sytuacji. Karałem gnojów i się skończyło. Współczuje bo to bardzo irytująca sytuacja. Możliwe też że twoi zawodnicy mają wysoki poziom agresywności.
..::Hala Real Madrid::..

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2011 09:14    #2
Oj tam, oj tam. Jak mówi jedna z możliwości podczas konferencji "Jeszcze 30 lat temu oklaskiwaliśmy podobne zagrania". Czym się martwić? Tym, że zawodnicy walecznie grają w obronie i nie pozwalają przejść napastnikom? U mnie to normalna sytuacja. Lekarstwem jest większa o 1 lub 2 liczba zawodników na daną pozycję. Gdy jeden ewentualnie zostanie zawieszony - gra drugi. Tym oto sposobem napastnikom ciężko przedrzeć się przez moją linię obrony. Koniec.
//Edit

Jednak nie. Jeśli będziesz ich karał półmiesięcznym brakiem pensji to spodziewaj się, że zawodnik ten będzie bał się odbierać piłkę przeciwnikowi w obawie przed faulem -> czerwoną kartką -> 2 tygodniówkami.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.07.2011 o godz. 09:16

 adrian_9243 Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 11:40    #3
Najgłupsze są sytuacje gdy np grasz o awans a w 15 minucie meczu gośc wali przeciwnika w twarz podczas stałego fragmentu i czerwona.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.