Za duże zużycie pamięci Ram.

 massio3 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2012, 21:49    Pytanie
Witam tak jak w temacie wczytuje grę sezon 15/16 i nagle zużycie procesora wynosi 3,81 GB (91-98%). Gdy chce rozegrać mecz, to pojawia się crush dumbs, albo FM 12 momory warning Nie wiem co robić, mogę grać ale na mecze muszę dawać urlop więc co to za gra, a po za tym zależy mi na tym sav'ie arab przejął mi klub i odrazu dał 380 mln E na transfery, no i messi kupiony za 48 mln. Komputer ma 1 rok dobry sprzęt. Proszę o pomoc.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2012 18:55    #10
[quote="massio3"][quote="Amikowiec"]Mam identico problem, a na dodatek crash wyskakuje jak do zakładki taktyka przechodzę, jak tylko przeinstaluję system to dam znać, czy pomogło.[/quote]

Oby się udało, czekam na wyniki[/quote]

Jak się to mówi: jak reinstalka nie pomoże, to nic nie pomoże; i pomogło, wszystko śmiga aż miło :)

 heartbraker Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2012 20:27    #11
Mam teraz ten sam problem, tzn. już raz go miałem ale zacząłem nową grę i wszystko do pewnego momentu szło dobrze, aż znów gra zaczęła "żreć" za dużo ramu. Dlatego jeśli nie ma innego rozwiązania prócz reinstalacji windowsa to mam pytanie: -czy jak wrzucę moje save'y (te które oczywiście teraz mulą kompa) to czy treningi, taktyki oraz przede wszystkim postępy wszystkich piłkarzy (zielone strzałeczki przy atrybutach też żebym wiedział, że to faktycznie te postępy), kiedy już wgram je do nowego fm'a na czystym windowsie, będą zapisane ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.07.2012 o godz. 20:32

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2012 20:36    #12
Postępy zostaną, bo są zapisane w save'ach, ale reżimy i taktyki to osobne pliki i je trzeba skopiować na zewnętrzną pamięć. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.07.2012 o godz. 20:38

 heartbraker Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2012 20:45    #13
Tzn. jeśli przekopiuje i taktyki i reżimy to automatycznie na save'ach się one ustawią czy od początku będę kombinował, przydzielał do treningów oraz trenował znajomość taktyki ?

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2012 00:13    #14
Taktyki będą, reżimy pewnie ustawić będziesz musiał, ale głowy uciąć nie dam, bo nie próbowałem. :)

 Alex2150 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2005
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2012 00:28    #15
[quote="heartbraker"]Tzn. jeśli przekopiuje i taktyki i reżimy to automatycznie na save'ach się one ustawią czy od początku będę kombinował, przydzielał do treningów oraz trenował znajomość taktyki ?[/quote]

Ty pewnie grasz w FM 12 mogę ci jedyne podać info z FM 11. Dzisiaj akurat przekopiowałem reżimy i save na innego kompa i wszystko było jak należy. Ale warunek jest jeden: Musisz najpierw wszystko skopiować a potem uruchamiasz grę i masz tak jak miałeś przypisane :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.