Wyżal się!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2012 15:32    #231
@dzium
tu bardziej chodzi o fakt, że czerwień dla bramkarza za zagranie ręką poza polem karnym nie zdarza się zbyt często.
Przez 9 sezonów w dwóch różnych FMach miałem tylko raz taką przyjemność.

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2012 15:59    #232
Istnieje na tym świecie jakaś kompletna (chodzi o zawartość screenów) kopia poradnika taktycznego autorstwa Piotra Sebastiana?
konkretnie chodzi o kurs zaawansowany, bo podstawę da się wyszukać w sieci.

HELP! ; )

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 19:59    #233
Po heroicznych bojach i emocjonującym dwumeczu w barażach (z Hoffenheim) awansowałem do 1.Bundesligi i dostałem na transfery całe, okrągłe, oszałamiające 300 tys. złotych! YEAH! Większej kasy w życiu nie widziałem. Już widzę te spektakularne transfery.

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 21:39    #234
Grałem sobie moim Tottenhamem mecz derbowy z Arsenalem, w którym w ogóle nie byłem zainteresowany zwycięzstwem (Capital One Cup, a tu trzeba oszczedzać siły na ligę). Wystawiłem samych młodzików, ale nie pomagało... Grali za dobrze. W akcie błazeńskiej desperacji przesunąłem ośmiu (!) zawodników na pole karne rywala (chciałem nawet posłąć bramkarza z bramki w pole ale gra nie pozwoliła). Tymczasem mimo kretyńskiego ustawienia moja drużyna strzeliła bramkę! Arsenal odpowiedział dwoma, jedna z nich padła w sytuacji gdy czterech zawodników Arsenalu znajdowało się na pozycji spalonej (dwóch na 10-cio metrowym spalonym). Sędzia gola uznał, prasa natomiast opisała jako bramkę meczu. Już wcześniej widziałem, że silnik meczowy w FM13 jest do d..., (ustawiczne rajdy schodzących do środka skrzydłowych doprowadzały mnie do furii, a patch niewiele w tej materii zmienił) ale to był rekord. Efekt: dałem sobie spokój z FM13 co najmniej na kilka miesięcy. Żeby nie było, że jestem niecierpliwy to grałem Tottkiem już piąty sezon i kilka trofeów zdobyłem (mistrzostwo, puchar Anglii, finał LM, tytuł menedżera roku). Uważam, że pomimo plusów (moduł treningowy) najnowsza edycja jest niedorobiona. Podobno ten silnik meczowy powstawał 2 lata. Wygląda jakby stworzono go w dwa miesiące w przerwach na kawę.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2013 19:00    #235
Juz sie cieszylem ze mam jakiegos koksa w kadrze SM:


gdy zobaczyłem to:
http://i.imgur.com/R0YGMua.jpg

tyle przegrac :(

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2013 19:08    #236
Przynajmniej determinację ma na wysokim poziomie. :D

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2013 19:14    #237
[quote="undertheskin"]Grałem sobie moim Tottenhamem mecz derbowy z Arsenalem, w którym w ogóle nie byłem zainteresowany zwycięzstwem (Capital One Cup, a tu trzeba oszczedzać siły na ligę). Wystawiłem samych młodzików, ale nie pomagało... Grali za dobrze. W akcie błazeńskiej desperacji przesunąłem ośmiu (!) zawodników na pole karne rywala (chciałem nawet posłąć bramkarza z bramki w pole ale gra nie pozwoliła). Tymczasem mimo kretyńskiego ustawienia moja drużyna strzeliła bramkę! Arsenal odpowiedział dwoma, jedna z nich padła w sytuacji gdy czterech zawodników Arsenalu znajdowało się na pozycji spalonej (dwóch na 10-cio metrowym spalonym). Sędzia gola uznał, prasa natomiast opisała jako bramkę meczu. Już wcześniej widziałem, że silnik meczowy w FM13 jest do d..., (ustawiczne rajdy schodzących do środka skrzydłowych doprowadzały mnie do furii, a patch niewiele w tej materii zmienił) ale to był rekord. Efekt: dałem sobie spokój z FM13 co najmniej na kilka miesięcy. Żeby nie było, że jestem niecierpliwy to grałem Tottkiem już piąty sezon i kilka trofeów zdobyłem (mistrzostwo, puchar Anglii, finał LM, tytuł menedżera roku). Uważam, że pomimo plusów (moduł treningowy) najnowsza edycja jest niedorobiona. Podobno ten silnik meczowy powstawał 2 lata. Wygląda jakby stworzono go w dwa miesiące w przerwach na kawę.[/quote]

heh, jak to było z tą bramką? Miałeś prawie cały zespół na polu karnym przeciwnika, oni wybili do swoich wysuniętych, obrony w ogóle nie było i padła bramka? Coś a'la Torres z Barceloną?
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 19:06    #238
Mecz o miskę, znaczy się Tarczę. 2:2 z Citehem. Karnioszki. Do piłki podchodzi Wilshere. Do pokoju wchodzi brat. Patrzy na ekran i mówi "Nie strzeli". Hart broni. Nic, tylko ubić brata.
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 19:55    #239
[quote="Kolazontha"]Mecz o miskę, znaczy się Tarczę. 2:2 z Citehem. Karnioszki. Do piłki podchodzi Wilshere. Do pokoju wchodzi brat. Patrzy na ekran i mówi "Nie strzeli". Hart broni. Nic, tylko ubić brata.[/quote]

Skąd ja to znam :) Mój brat też zawsze wie kiedy moi nie trafią.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 20:42    #240
Wyżalam się: Od najnowszego patcha moje defensywne czary przestały działać i żeby nie przegrać muszę grać ofensywnie (a tego nie lubię).
Myfunnygame rozwaliłeś moją skromną osobę tym ,,technikiem" :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.02.2013 o godz. 20:43

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.