Strona

Wyżal się!

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2012 22:50    #111
Do wszystkich którzy narzekają na to że mają X akcji a rywal 1 strzał i 1 bramkę, a to niemożliwe: zapraszam do statystyk meczu Chelsea - Barcelona ;)

http://www.lives(...)ki-meczu

Swoją drogą dawno już takiego farta nie widziałem. Niech się Londyn cieszy bo z taką grą na Camp Nou to jak z zapasem 3 bramek w plecy wyjadą to będzie dobrze. Limit farta wykorzystali na zapas przyszłego sezonu chyba ;)

 marchewa19927 Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2012 23:58    #112
A ja niewiem jakim zespołem zacząć grac mam dylematy juz 2 dzien zacząłem LKSEM ale zrezygnowałem :)

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 00:16    #113
[quote="marchewa19927"]A ja niewiem jakim zespołem zacząć grac mam dylematy juz 2 dzien zacząłem LKSEM ale zrezygnowałem :)[/quote]

Zacznij bezrobotny :)

[quote="Azi"]Do wszystkich którzy narzekają na to że mają X akcji a rywal 1 strzał i 1 bramkę, a to niemożliwe: zapraszam do statystyk meczu Chelsea - Barcelona ;)

http://www.lives(...)ki-meczu

Swoją drogą dawno już takiego farta nie widziałem. Niech się Londyn cieszy bo z taką grą na Camp Nou to jak z zapasem 3 bramek w plecy wyjadą to będzie dobrze. Limit farta wykorzystali na zapas przyszłego sezonu chyba ;)[/quote]

Pewnie Chelsea nie awansuje do finału. Chociaż z drugiej strony, jeżeli zagrają z taką skutecznością, to kto wie :) Mi się podobało to co robiła Chelsea, życzę im powodzenia w rewanżu. Szczęście sprzyja lepszym ;) Żeby tylko sędzia nie dał ciała i nie dyktował karnych dla blaugrany po każdym podmuchu wiatru, przewracającym te chucherka.
"To tylko Internet k*rwa."

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 01:01    #114
[quote="szemek"]Pewnie Chelsea nie awansuje do finału. Chociaż z drugiej strony, jeżeli zagrają z taką skutecznością, to kto wie :) Mi się podobało to co robiła Chelsea, życzę im powodzenia w rewanżu. Szczęście sprzyja lepszym ;) Żeby tylko sędzia nie dał ciała i nie dyktował karnych dla blaugrany po każdym podmuchu wiatru, przewracającym te chucherka.[/quote]
Mnie też się w sumie podobało to co robiła Chelsea - Barca w zasadzie robiła co chciała i tylko własnej nieskuteczności zawdzięczają to że w zasadzie już dziś nie świętowali awansu do finału. Ale fart się w końcu kończy. słupki i poprzeczki nie będą ich ratować wiecznie - jeżeli Chelsea nie poprawi gry, to na Camp Nou będzie z nimi krucho...
A co do tych chucherek to zobacz co pokazał Drogba - wyższy pewnie od każdego z graczy Barcy a płakał po każdym kontakcie z rywalem ;)
Ehhh panienka ;)

Nie rozumiem czemu Barcelona jest jedyną drużyną na świece do której mają pretensje za to że sędzia dyktuje karnego?? Ludzie - czy wy jesteście nienormalni czy otępiali? Jeżeli zawodnik ścina rywala w polu karnym to jest to karny, jeżeli łapie go uniemożliwiając dojście do piłki to też jest to karny. I nie ma znaczenia czy to Barcelona, Real, Wigan, Polonia Warszawa czy Szombierki Bytom. Co ma zrobić sędzia? Udawać że nie widzi, bo to Barcelona? To by dopiero była głupota...

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 09:44    #115
Żalę się, że od FM-a 2006 mam ciągle tą samą taktykę (no, lekko modyfikowaną pod zmiany w wersjach gry), którą dodatkowo wygrywam. Aż do czasu nowej łatki. Teraz ta taktyka jest beznadziejna, co mnie irytuje, bo latami służyła mi dzielnie. Nienawidzę zmian a teraz będę musiał myśleć o nowej taktyce. Chyba dzisiaj już nie pogram.

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 13:17    #116
Wróć do starego FMa?? :P

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 13:44    #117
[quote="Azi"][quote="szemek"]Pewnie Chelsea nie awansuje do finału. Chociaż z drugiej strony, jeżeli zagrają z taką skutecznością, to kto wie :) Mi się podobało to co robiła Chelsea, życzę im powodzenia w rewanżu. Szczęście sprzyja lepszym ;) Żeby tylko sędzia nie dał ciała i nie dyktował karnych dla blaugrany po każdym podmuchu wiatru, przewracającym te chucherka.[/quote]
Mnie też się w sumie podobało to co robiła Chelsea - Barca w zasadzie robiła co chciała i tylko własnej nieskuteczności zawdzięczają to że w zasadzie już dziś nie świętowali awansu do finału. Ale fart się w końcu kończy. słupki i poprzeczki nie będą ich ratować wiecznie - jeżeli Chelsea nie poprawi gry, to na Camp Nou będzie z nimi krucho...
A co do tych chucherek to zobacz co pokazał Drogba - wyższy pewnie od każdego z graczy Barcy a płakał po każdym kontakcie z rywalem ;)
Ehhh panienka ;)

Nie rozumiem czemu Barcelona jest jedyną drużyną na świece do której mają pretensje za to że sędzia dyktuje karnego?? Ludzie - czy wy jesteście nienormalni czy otępiali? Jeżeli zawodnik ścina rywala w polu karnym to jest to karny, jeżeli łapie go uniemożliwiając dojście do piłki to też jest to karny. I nie ma znaczenia czy to Barcelona, Real, Wigan, Polonia Warszawa czy Szombierki Bytom. Co ma zrobić sędzia? Udawać że nie widzi, bo to Barcelona? To by dopiero była głupota...[/quote]
Osobiście uważam. że to Barca była lepszym zespołem, a Chelsea miała po prostu więcej szczęścia. Mam jednak nadzieję, że to Blaugrana awansuje do finału. będę w to wierzył do samego końca, chociaż z drugiej strony odpadnięcie Barcelony miałoby również swoje plusy
1. Ci, którzy uważają, że Barcelona wygrywa mecze przy pomocy sędziów przestaliby wreszcie szczekać i prowadzić tą bezsensowną nagonkę.
2. Chelsea zalałaby fala sezonowców.
3. Wtedy skończyłoby się gadanie o sezonowych kibicach Barcy.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 15:41    #118
[quote="JK93"][quote="Azi"][quote="szemek"]Pewnie Chelsea nie awansuje do finału. Chociaż z drugiej strony, jeżeli zagrają z taką skutecznością, to kto wie :) Mi się podobało to co robiła Chelsea, życzę im powodzenia w rewanżu. Szczęście sprzyja lepszym ;) Żeby tylko sędzia nie dał ciała i nie dyktował karnych dla blaugrany po każdym podmuchu wiatru, przewracającym te chucherka.[/quote]
Mnie też się w sumie podobało to co robiła Chelsea - Barca w zasadzie robiła co chciała i tylko własnej nieskuteczności zawdzięczają to że w zasadzie już dziś nie świętowali awansu do finału. Ale fart się w końcu kończy. słupki i poprzeczki nie będą ich ratować wiecznie - jeżeli Chelsea nie poprawi gry, to na Camp Nou będzie z nimi krucho...
A co do tych chucherek to zobacz co pokazał Drogba - wyższy pewnie od każdego z graczy Barcy a płakał po każdym kontakcie z rywalem ;)
Ehhh panienka ;)

Nie rozumiem czemu Barcelona jest jedyną drużyną na świece do której mają pretensje za to że sędzia dyktuje karnego?? Ludzie - czy wy jesteście nienormalni czy otępiali? Jeżeli zawodnik ścina rywala w polu karnym to jest to karny, jeżeli łapie go uniemożliwiając dojście do piłki to też jest to karny. I nie ma znaczenia czy to Barcelona, Real, Wigan, Polonia Warszawa czy Szombierki Bytom. Co ma zrobić sędzia? Udawać że nie widzi, bo to Barcelona? To by dopiero była głupota...[/quote]
Osobiście uważam. że to Barca była lepszym zespołem, a Chelsea miała po prostu więcej szczęścia. Mam jednak nadzieję, że to Blaugrana awansuje do finału. będę w to wierzył do samego końca, chociaż z drugiej strony odpadnięcie Barcelony miałoby również swoje plusy
1. Ci, którzy uważają, że Barcelona wygrywa mecze przy pomocy sędziów przestaliby wreszcie szczekać i prowadzić tą bezsensowną nagonkę.
2. Chelsea zalałaby fala sezonowców.
3. Wtedy skończyłoby się gadanie o sezonowych kibicach Barcy.[/quote]
Mam pomysł!!! Może dajmy Barcelonie awans za wymienianie setek podań i długie utrzymywanie się piłce! W czym Barca była lepsza? W wymienianiu podań? Gdyby byli lepsi to by wygrali. Z tego co mi wiadomo w piłce liczy się to co w siatce. I jeszcze jedno, dziwne by było gdyby Drogba dostający co 2 minuty kose nie leżał co chwilę na murawie, no nie? Wyobraźcie sobie podobne faule choćby na Alvesie. Wtedy nie podnosiłby się przez pół godziny niczym po straceniu nogi.

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 15:50    #119
A i tak Finał będzie Real-Barca, bo jest parcie na taki pojedynek w LM... Kasa, misiu, kasa
Jesteśmy tu aby pomagać...

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012 15:51    #120
Mówiąc, że Barca była lepsza, miałem na myśli to. że przeważała w całym meczu. a mecz nie zawsze wygrywa ten kto przeważa. Czasami ten kto ma więcej szczęścia i szczelną obronę i tak było wczoraj w przypadku The Blues

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.04.2012 o godz. 15:56

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.