Wymagania . Pomóżcie

 PeIHa1928 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2017
Skąd: ,
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2017, 21:59    Pytanie
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Panowie/ Panie , mam problem odnośnie wymagań mojego starego lapka,a gry FM2017,ale po kolei. ;)
Miałem niedawno urodziny, dziewczyna z tejże okazji zrobiła mi prezent, kupiła właśnie fm , lecz mój komputerek nie spełnia danych wymagań, znaczy się możliwe,ze spełnia ale jest dosłownie na granicy
Lapka mam już kilka dobry lat, kupowałem go z myślą nie o grach,ale o codziennym korzystaniu, a nie chce by dany prezent był strzałem w stopę,bo nie mniej jednak odstresowanie sie przy pomocy Fm jest dobre,po przyjściu z pracy czy uczelni.
Wracając do problemu, kilkuletni laptop LENOVO

Operating System: Windows 8.1 z usługą Bing 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_ltsb.160930-0600)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: LENOVO
System Model: 80G0
BIOS: A7CN40WW
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU N2840 @ 2.16GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3980MB RAM
Page File: 1860MB used, 6214MB available
Windows Dir: C:WINDOWS
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.03.9600.17415 64bit Unicode


Display Devices
---------------
Card name: Intel(R) HD Graphics
Manufacturer: Intel Corporation
Chip type: Intel(R) HD Graphics
DAC type: Internal
Device Type: Full Device
Device Key: EnumPCIVEN_8086&DEV_0F31&SUBSYS_390517AA&REV_0E
Display Memory: 1792 MB
Dedicated Memory: 32 MB
Shared Memory: 1760 MB
Current Mode: 1366 x 768 (32 bit) (60Hz)
Monitor Name: Generic PnP Monitor
Monitor Model: unknown
Monitor Id: BOE061D
Native Mode: 1366 x 768(p) (59.973Hz)
Output Type: Internal
Driver Name: igdumdim64.dll,igd10iumd64.dll,igd10iumd64.dll,igdumdim32,igd10iumd32,igd10iumd32

I MOJE PYTANIE SIE NASUWA TAKIE. PRZY TYCH PARAMETRACH LAPKA SZYBKOSC ROZGRYWKI PRZY SPOREJ BAZIE DANYCH JESST NA POL GWIAZDKI, PRZY MALUTKIEJ BAZIE DANYCH SIEGA MAKSYMALNIE DWIE GWIAZDKI, A NIE UKRYWAM,ŻE CHCIAŁBYM BY TO ZAPIERDZIELAŁO, BO TAK TO ZYCIA MI BRAKNIE BY PRZEJSC KILKA SEZONÓW, WIEC CO MAM ZROBIĆ? JAK I CZYM LAPKA PODRASOWAĆ BY ŚMIGAŁ PIĘKNIE FM17 ? I JAKI KOSZT TEGO BEDZIE? JESTEM ZIELONY W TYCH SPRAWACH TAKZE Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.