Wyjazdy na tournee

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2013, 17:22    #1
Witam. Gram Wisłą Kraków i mam aktualnie sezon 2018/19. Od początku kariery przy planowaniu sparingów i wyborze opcji Tournee - mam tylko dwie możliwości... Słowacja lub Węgry, przy czym wyjazdu do Węgier za każdym razem odmawia zarząd, swoją decyzję tłumacząc zbyt daleką podróżą. Co muszę zrobić, aby móc wyjeżdżać z zespołem na zgrupowania do Turcji czy Hiszpanii? A może po prostu są dwie opcje, czyli oddzielnie wyjeżdżam na "Zgrupowania" i oddzielnie wyjeżdżam na "Tournee"?

Dodam, że podczas tych 6 lat kariery, systematycznie grałem w LM czy LE (wychodziłem nawet z grupy). Na koncie około 30 mln euro, więc to raczej nie jest problemem.

Czekam na pomoc! :)

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 00:20    #2
Odświeżam, gdyż nie otrzymałem odpowiedzi :)

Żeby nie było, że SPAM to spróbuję zmienić tok rozmowy... Grając w FM'a 13 korzystacie w ogóle z opcji "Tournee"? Jak to u was wygląda, możecie jeździć ze swoimi zespołami po całym świecie? :)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 00:31    #3
Na mojej karierze Lechią opcje do ustalania sparingów oddałem asystentowi. Czasem jak mi coś nie pasuje to tylko odwołuję sparing, ewentualnie sam jakiś ustalam. Zdarzyło mi się ostatnio, że asystent załatwiał mi tournee po Korei i USA. Zasięg wyjazdów prawdopodobnie uzależniony jest od reputacji. Stan konta raczej nie ma na to wpływu. A jeśli chodzi o zgrupowania przedsezonowe z tego co pamiętam to od kilku sezonów mam ciągle te same 5 czy 6 państw do wyboru. Pamiętam tylko Chorwację, Holandię, Niemcy, Słowację i coś tam jeszcze. Więc jak widać kraje co są blisko.

Na koniec dodam, iż te możliwości mam po wygraniu 4 LM i 160mln funtów na koncie :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 04:20    #4
[quote="wislak_91"]Odświeżam, gdyż nie otrzymałem odpowiedzi :)

Żeby nie było, że SPAM to spróbuję zmienić tok rozmowy... Grając w FM'a 13 korzystacie w ogóle z opcji "Tournee"? Jak to u was wygląda, możecie jeździć ze swoimi zespołami po całym świecie? :)[/quote]

Grajac malutkim Dover Athletic z nadbrzeznego Dover mialem mozliwosć wyjazdu na tournee po Belgii choc blizej jest przeciez do Francji. Zapewne decyduje w tym przypadku stan w kasie i reputacja klubu i bliskosc miedzy miastami lub panstwami.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.02.2013 o godz. 04:21

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 11:54    #5
[quote="sxz69"] A jeśli chodzi o zgrupowania przedsezonowe z tego co pamiętam to od kilku sezonów mam ciągle te same 5 czy 6 państw do wyboru. Pamiętam tylko Chorwację, Holandię, Niemcy, Słowację i coś tam jeszcze. Więc jak widać kraje co są blisko. [/quote]

A gdzie znajdę opcję w stylu "Zorganizuj zgrupowanie przedsezonowe"? Pewnie odpowiedź jest banalnie prosta, ale niestety... Nie mogę tego znaleźć :)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 12:55    #6
Nie ma takiej opcji, aby samemu to zorganizować. Po prostu chwilę po zakończeniu sezonu (jakoś przełom maja/czerwca, nie zwracałem nigdy na to szczególne uwagi) dostaję wiadomość od zarządu, że mam sobie wybrać kraj do zgrupowania. Tej wiadomości nie można ominąć, muszę podjąć decyzję.

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 13:40    #7
A nie wiesz od czego to może zależeć? Pamiętam, że na początku kariery miałem automatycznie zaplanowane zgrupowanie. Później już z czymś takim się nie spotkałem. Może to zależeć od tego, kto w klubie odpowiada za organizację sparingów? Ja mam ustawione, że właśnie asystent, ale i on rzadko wywiązuje się ze swoich obowiązków. Np. przed meczami w pucharach na wiosnę, gdybym sam nie ustawił sparingów, to przystąpiłbym do tych meczy "na żywca" zaraz po przerwie zimowej. Sam ustawiam te sparingi...

Zamierzam sam sprawdzić tę kwestię i ustawię planowanie sparingów jako własne zadanie. Problem w tym, że mam właśnie środek sezonu i na odpowiedź muszę sobie jeszcze chwilę poczekać (jakieś 2 dni) :)

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 13:50    #8
E tam, po przerwie zimowej bez sparingów nie jest tak źle :P
W 10 prawie zawsze tak robiłem i wygrywałem później bez problemów :D
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 13:56    #9
Nigdy nie brałem jakoś na poważnie przygotować przed sezonem i w przerwie zimowej. Po prostu tak dawałem minuty w sparingach, aby w kondycji był status "gotowy do gry" a nie "potrzebuje ogrania". Tyle mi wystarczyło, aby zespół był gotowy do sezonu.

 michalis1986 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2015
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2016 22:08    #10
Panowie mam problem... Jak dodać zawodników do zgrupowania(Chiny)... Niestety paru wróciło dopiero po ME do klubu i nie wiem jak ich dodac do zgrupowania... A wcześniej już jedna listę wybrałem i tam pisało że jest możliwość modyfikacji listy zawodników przed zgrupowaniem(turnee) ale nie wiem jak :/ ( FM 2016)

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 04.01.2016 o godz. 22:11

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.