Wygląd gry a monitor 16:9 full HD

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010, 21:15    Pytanie
Hej.
Zmieniłem sobie monitor z wysłużonego CRT na 22" Iiyamę full HD o proporcjach 16:9 - natywna rozdzielczość 1920x1080.
Niestety mało komfortowe jest granie w tej rozdziałce w FM-a - rozciąga kolumny niemiłosiernie. Zmiana rozdzielczości powoduje "rozmycie" czcionek i reszty, gdyż monitory lcd fajnie pracują ale w swojej natywnej rozdzielczości. Granie w oknie raczej odpada (prędzej przekonam się do niższej rozdzielczości) - stąd moje pytanie - czy jest jakiś mod pozwalający na zwiększenie czcionek i kolumn np 2 krotnie tak by przy max rozdzielczości wszystko było ostre jak żyletka ale większe i zwarte??
Coś w stylu ustawień w Windowsie gdzie możemy zwiększyć sobie rozmiar ikon i czcionek nie ruszając rozdzielczości??
Jakiś inny trik prócz okna ??

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010 22:20    #1
E: Eh, sorry, nie zwróciłem uwagi ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2010 o godz. 11:10

Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010 23:32    #2
To wersja do FM 2009?? Bo sciągnąłem, wrzuciłem w odpowiedni folder i mam tylko stare skórki.
Bo coś mi się wydaje, że na fali Fm2011 nie zwróciłeś uwagi na fakt iż naginam w Fm2009 ;) Chyba, że źle coś zgrałem do folderu ze skórkami - wtedy zwracam honor.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2010 o godz. 23:45

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.