wydajność komputera cały czas się zmienia ?!

 quiff92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2016, 12:52    Pytanie
Witam. Mam mały problem z FM16. Otóż cały czas zmienia mi się wydajność komputera kiedy próbuję rozpocząć nową karierę. Na początku miałem 2 gwiazdki, później spadło do jednej, następnie do 2,5 a obecnie do pół gwiazdki (!) . Wszystkie programy mam pozamykane gdy uruchamiam FM , więc mógłby mi ktoś powiedzieć od czego to zależy ?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
03.07.2016 13:46    #1
Zależy przede wszystkim od procesora - może spróbuj ustawić fm.exe jako priorytet w procesach w menedżerze zadań.

Natomiast ja na twoim miejscu bym się tymi gwiazdkami nie przejmował i nie sugerował - one są bardzo surowe, sam od lat gram na pół gwiazdki i jakoś żyję ;)
twitter.com/Ceyvol

 quiff92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016 13:15    #2
a ile lig zwykle wybierasz ? Bo jak ja chciałbym zacząć 2 ligą polską to też chciałbym przy okazji włączyć słowackie, białoruskie, czeskie itp żeby można było jakichś fajnych grajków pościągać,

ustawiłem FM jako priorytet, ściągnąłem GameBoostera i dalej mam pół gwiazdki... a jak już mówiłem - jeszcze 2 dni temu dawało mi 2,5. Może spróbować to odinstalować ? Tylko nie wiem na jakiej zasadzie ten cały Steam działa bo jak ostatni raz grałem w FM to jeszcze tego gówna nie było (stare dobre czasy)...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016 13:22    #3
Wiele. Zazwyczaj wszystkie europejskie, około 125 tys. piłkarzy.

Odinstalowanie gry w Steam sprawi, że pliki gry znikną z dysku (z wyjątkiem save'ów i generalnie wszystkiego co w "Dokumentach" ), natomiast w każdym momencie możesz grę zainstalować ponownie będąc zalogowanym w Steam (musisz być tylko połączony z Internetem, Steam pobiera pliki ze swoich serwerów). Inna broszka, to że jeśli w 2016 nie wiesz jak działa Steam, to albo nie grasz w żadne inne gry, albo... ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.07.2016 o godz. 13:22

twitter.com/Ceyvol

 quiff92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016 13:41    #4
No w ostatnie gry jakie grałem przed FM16, którego zainstalowałem parę dni temu, to był bodajże FM11, Need for Speed Underground 2 i San Andreas ... Nie, nie wpadłem w tunel czasoprzestrzenny, po prostu gry przestały mnie kręcić ;p

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.